Ferulac peel to zabieg idealny dla skór, u których zauważa się pierwsze objawy starzenia, a także dla tych, u których ten proces już się pogłębił. Obecność kwasu ferulowego, floretyny, koktajlu antyoksydantów (wit. A, C, E), kwasu hialuronowego w zabegu ferulac peel booster system gwarantuje wysoką skuteczność. Wszystkie składniki zastosowane podczas zabiegu działają synergicznie przeciwzmarszczkowo i rozjaśniająco. Kwas ferulowy dodatkowo działa zabezpieczająco i fotoprotekcyjnie, floretyna zaś zwiększa penetrację pozostałych substancji.
Zabieg ferulac peel opiera się na działaniu preparatów zamkniętych w postaci liposomów- nośników, które ułatwiają pokonanie bariery skórnej. Efekt po jednym zabiegu widoczny jest natychmiast- skóra się pogrubia, intensywnie nawilża, rozjaśnia.
To zabieg całkowicie bezpieczny, nieagresywny, nie dający efektów ubocznych, gwarantujący efekty działania
Zabieg ferulac peel jako jeden z nielicznych peelingów chemicznych może być wykonywany przez cały rok. Polecamy wykonywać w ilości od 4-6 zabiegów, co około dwa tygodnie.
Cena zabiegu: 250 zł
