Regulamin korzystania z Bonów Upominkowych

Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do Konsumentów dokonujących zakupu Bonów Upominkowych, jak i do Posiadaczy Bonów i określa zasady korzystania z Bonów Upominkowych w Face & Body Institute Poczucie Piękna Magdalena Rycerz-Pal.

 1. Bon Upominkowy upoważnia do skorzystania tylko i wyłącznie z oferty zabiegów oferowanych w Face & Body Institute Poczucie Piękna zgodnie z rodzajem posiadanego Bonu Upominkowego.
 2. W sprzedaży dostępne są następujące rodzaje bonów podarunkowych:
  • Bony wartościowe – na dowolną kwotę, nie mniejszą jednak niż 50zł
  • Bony zabiegowe – wystawiane na konkretny zabieg(i) w zależności od okoliczności, na życzenie klienta.
 1. Bony upominkowe dostępne są w sprzedaży stacjonarnej w Face & Body Institute Poczucie Piekna, Al. Armii Krajowej 4b/5, 50-541 Wrocław oraz on-line na stronie poczuciepiekna.pl/sklep
 2. Bon Upominkowy nie może zostać wymieniony na gotówkę, ani równowartość kosmetyków.
 3. Kupującemu dokonującemu zakupu Bonu Upominkowego za pośrednictwem sklepu internetowego poczuciepiekna.pl/sklep przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni.
 4. W przypadku wykonania zabiegów przez Posiadacza Bonu na kwotę niższą niż wartość Bonu Upominkowego, nie ma możliwości zwrotu gotówki niewykorzystanej kwoty.
 5. Istnieje możliwość dopłaty do posiadanego Bonu, jeśli Posiadacz Bonu chce skorzystać z usług, których wartość przewyższa wartość bonu.
 6. Istnieje możliwość wykonania innego/innych zabiegów przez Posiadacz Bonu niż wskazanych na Bonie Upominkowym, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z recepcją gabinetu.
 7. W przypadku gdy Posiadacz Bonu nie pojawi się na umówionej wizycie, a nie odwoła jej na min. 24 godziny przed terminem wizyty, bon przepada.
 8. Bon Upominkowy ważny jest 3 miesiące od dnia jego sprzedaży. Data ważności umieszczona jest na Bonie Upominkowym.
 9. Bon nie może zostać zrealizowany po utracie ważności.
 10. Posiadacz Bonu zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.
 11. Kupujący Bon Upominkowy, jak również Posiadacz Bonu zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem.

Nasi partnerzy