masaz relaksacyjny we wroclawiu masaz plecow przez fizjoterapeute

MASAŻ RELAKSACYJNY (KLASYCZNY) W SPA

Masaż relaksacyjny, zwany również masażem klasycznym to jedna z najprostszych, najstarszych i najskuteczniejszych metod terapii. Przed odkryciem zaawansowanych metod leczenia i rehabilitacji to właśnie masaż pomagał ludziom wracać do pełnego zdrowia. Wykonywano go aby leczyć, ale również dla przyjemności! Masaż ma bowiem niebywałe właściwości odprężające i redukujące objawy stresu.

 

Cena 140 zł
Czas trwania - około 1 godzina


najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

masaz czekolada

MASAŻ CZEKOLADOWY - PRAWDZIWĄ CZEKOLADĄ !!!

Masaż czekoladowy to prawdziwa uczta dla zmysłów! Godzinny masaż z wykorzystaniem czekolady w naszym SPA we Wrocławiu przeniesie Cię w świat głębokiego relaksu i odprężenia. Zabieg łączy w sobie znane od wieków, cudowne właściwości masażu ze zmysłowym aromatem czekolady, która stymuluje produkcję endorfin, a także ma świetne działanie pielęgnujące skórę.

Specjalnie dla naszych gości SPA przygotowaliśmy możliwość wzbogacenia aromatycznego masażu czekoladowego na ciało o ekskluzywny masaż czekoladowy twarzy szyi i dekoltu (dekolt - kobiety) + 50 zł

 

Cena 150 zł PROMOCJA  (cena regularna 180 zł)
Opcjonalnie + czekoladowy masaż twarzy, szyi i dekoltu + 50 zł
Czas trwania - około 1 godzina


najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

masaz goracymi kamieniami w spa we wroclawiu krzyki

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami to wywodząca się ze starożytności, udoskonalana przez wieki technika masażu, która ma na celu przywrócenie naszemu ciału utraconej równowagi. Idealnie sprawdza się u osób przemęczonych, zapracowanych, zestresowanych… U wszystkich, którzy czują, że potrzebują odpoczynku i wyciszenia! Do masażu wykorzystujemy unikalne kamienie bazaltowe wydobywane z dna oceanu.

Dzięki nieustannemu przepływowi wody i piasku kamienie są idealnie gładkie, bardzo przyjazne dla skóry. Przed zabiegiem kamienie są podgrzewane, co zapewnia niezapomniane doznania i głęboką relaksację całego organizmu.

 

Cena 150 zł PROMOCJA  (cena regularna 180 zł)
Czas trwania - około 1 godzina

 
 
 
 

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd