MASAŻ RELAKSACYJNY (KLASYCZNY) W SPA

masaz relaksacyjny we wroclawiu masaz plecow przez fizjoterapeuteMasaż relaksacyjny, zwany również masażem klasycznym to jedna z najprostszych, najstarszych i najskuteczniejszych metod terapii. Przed odkryciem zaawansowanych metod leczenia i rehabilitacji to właśnie masaż pomagał ludziom wracać do pełnego zdrowia. Wykonywano go aby leczyć, ale również dla przyjemności! Masaż ma bowiem niebywałe właściwości odprężające i redukujące objawy stresu.

 

Cena 190 zł
Czas trwania - około 1 godzina
Opcjonalnie + masaż twarzy, szyi i dekoltu + 70 zł


najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

MASAŻ CZEKOLADOWY - PRAWDZIWĄ CZEKOLADĄ !!!

masaz czekoladaMasaż czekoladowy to prawdziwa uczta dla zmysłów! Godzinny masaż z wykorzystaniem czekolady w naszym SPA we Wrocławiu przeniesie Cię w świat głębokiego relaksu i odprężenia. Zabieg łączy w sobie znane od wieków, cudowne właściwości masażu ze zmysłowym aromatem czekolady, która stymuluje produkcję endorfin, a także ma świetne działanie pielęgnujące skórę.

Specjalnie dla naszych gości SPA przygotowaliśmy możliwość wzbogacenia aromatycznego masażu czekoladowego na ciało o ekskluzywny masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt - kobiety) + 70 zł

 

Cena 240 zł 
Opcjonalnie + czekoladowy masaż twarzy, szyi i dekoltu + 70 zł
Czas trwania - około 1 godzina


 

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

MASAŻ GORACYMI KAMIENIAMI:

masaż gorącymi kamieniami we wrocławskim gabinecieMasaż gorącymi kamieniami to wywodząca się ze starożytności, udoskonalana przez wieki technika masażu, która ma na celu przywrócenie naszemu ciału utraconej równowagi. Idealnie sprawdza się u osób przemęczonych, zapracowanych, zestresowanych… U wszystkich, którzy czują, że potrzebują odpoczynku i wyciszenia!

W jaki sposób wykonuje się masaż gorącymi kamieniami?

Do masażu wykorzystujemy unikalne kamienie bazaltowe wydobywane z dna oceanu. Dzięki nieustannemu przepływowi wody i piasku kamienie są idealnie gładkie, bardzo przyjazne dla skóry. Przed zabiegiem kamienie są podgrzewane, co zapewnia niezapomniane doznania i głęboką relaksację całego organizmu.

Gorące kamienie bazaltowe wykorzystujemy na dwa sposoby. Część z nich kładziemy w określonych strefach ciała, co wzmacnia działanie masażu – kamienie rozgrzewają mięśnie i stymulują określone punkty. Pozostałymi kamieniami masujemy, zanurzając je wcześniej w oliwie z oliwek, która dodatkowo pielęgnuje skórę.

Masaż gorącymi kamieniami – jakie daje korzyści?

Zabieg masażu gorącymi kamieniami ma wszechstronne działanie na cały organizm:

  • głęboko relaksuje i odpręża,
  • rozluźnia napięte mięśnie,
  • łagodzi ich zmęczenie, np. po intensywnym treningu,
  • ujędrnia, odżywia i nawilża skórę,
  • stymuluje metabolizm,
  • wspomaga redukcję cellulitu, jest świetnym uzupełnieniem terapii odchudzających,
  • poprawia krążenie krwi, dzięki czemu tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, a szkodliwe produkty przemiany materii sprawniej usuwane,
  • ułatwia usuwanie obrzęków, redukuje problem ciężkich nóg,
  • przywraca ciału równowagę,
  • zmniejsza objawy stresu.

Cena 200 zł
Czas trwania - około 1 godzina
Opcjonalnie + manualny masaż twarzy, szyi i dekoltu + 70 zł

Cennik masaży relaksacyjnych SPA:

NazwaCzasCena 
Masaż relaksacyjny ciała60min.190 zł 
Masaż relaksacyjny ciała + peeling60min.230 zł 
Masaż prawdziwą czekoladą!60min.240 zł 
Masaż gorącymi kamieniami60min.200 zł 
Masaż pleców30min.100 zł