spa dla mezczyzn

UKOJENIE ZMYSŁÓW

Ukojenie zmysłów to połączenie przyjemności i relaksu z atrakcyjną ceną.

Koić zmysły można na różne sposoby- my mamy na to swoje sprawdzone metody… 😊

Rozpoczniemy przy nutach relaksacyjnej muzyki, w blasku świec i aromacie, który sam wybierzesz - czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała. Gdy już poczujesz, że nadszedł ten czas do pełni szczęścia wykonamy odprężający masaż twarzy i szyi

 

Cena 200 zł PROMOCJA  (cena regularna 230zł)
czas trwania ok. 1.5 godz.

 

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna 

zabiegi dla mezczyzn ukojenie zmyslow

REGENERACJA

Regeneracja to bardzo popularny pakiet wśród mężczyzn. To także idealny prezent dla Mężczyzny, na pierwszą wizytę w salonie kosmetycznym, bądź SPA.

To połączenie zabiegu na twarz z indywidualnie dobraną pielęgnacją, zależną od potrzeb skóry. Wzbogacony o odprężający masaż twarzy i szyi.

Regeneracja to nie tylko pielęgnacja twarzy, to także manicure klasyczny - męski manicure 😉 czyli taki, o jaki Panowie pytają Nas najczęściej - opracowanie paznokci, skórek i masaż dłoni.

Cena 210 zł PROMOCJA  (cena regularna 250 zł)
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

zabiegi relaksacyjne dla mezczyzn moj czas

MÓJ CZAS

Mój czas jest najczęściej wybieranym pakietem przez Żony 😉 w formie VOUCHER'u-zaproszenia.

To kompleksowa podejście do potrzeb męskiej troski o wygląd.

Pakiet Mój czas rozpoczyna zabieg na twarz indywidualnie dobrany potrzeb męskiej skóry, oczywiście wzbogacony o odprężający masaż twarzy. Kolejnym etapem jest relaksacyjny masaż pleców na intensywnie nawilżającym preparacie do masażu (nutę zapachową Gość SPA wybierze sam). Dopełnieniem pielęgnacji będzie klasyczny męski manicure - czyli opracowanie skórek, paznokci i masaż dłoni.

 

Cena 250zł PROMOCJA  (cena regularna 300 zł)
czas trwania ok. 2 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

ekskluzywne zabiegi dla mezczynz pakiet spa poza zasiegiem

POZA ZASIĘGIEM

Poza zasięgiem to najbardziej ekskluzywny pakiet z naszej oferty Mężczyzna w SPA. W tej ofercie zadbamy o każdy szczegół, w tle relaksacyjnej muzyki, przy blasku świec i wśród cudownych aromatów wykonamy odprężający masaż ciała. Kolejno indywidualnie uszyjemy na miarę potrzeb Twojej skóry zabieg pielęgnacyjny na twarz- odmładzająco-nawilżający. Nie zapomnimy także o stopach i dłoniach, wykonamy pedicure i manicure w wersji przewidzianej tylko dla mężczyzn- opracujemy skórki, paznokcie, podeszwy stóp i wykonamy refleksoterapię.

 

Cena 400 zł PROMOCJA  (cena regularna 450 zł)
czas trwania ok. 3.5 godz.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd