pakiet zabiegów spa zmysłowyPAKIET ZMYSŁOWY

Witamy Cię w Naszym Świecie relaksu. Pakiet zmysłowy to idealny pakiet dla Ciebie. Od progu przywita Cię zmysłowy aromat i blask świec, zrelaksujesz się przy nastrojowej muzyce podczas masażu ciała. To jeszcze nie koniec przyjemności, zrelaksujesz się jeszcze bardziej podczas masażu twarzy szyi i dekoltu, a dla wzmocnienie efektu na skórze nałożymy nawilżającą maskę na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż ciała + masaż i maska na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Cena 230 zł 
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

pakiet zabiegów spa idealnyPAKIET IDEALNY

Przekonaj się, że Pakiet Idealny to kwintesencja przyjemności dla ciała. W blasku świec daj się ponieść przyjemności płynącej z masażu pleców. Pozwól Nam zadbać o skórę twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)- wykonamy nawilżający zabieg z odprężającym masażem.

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż pleców + zabieg nawilżający wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Cena 300 zł 
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

pakiet zabiegów spa doskonałyPAKIET DOSKONAŁY

Podaruj Bliskiej Ci osobie Chwilę Przyjemności, albo Sam(a) skuś się na odrobinę relaksu. Pakiet Doskonały jest najczęściej wybieranym niezobowiązującym Pakietem prezentowym w Naszym mini Day Spa
Rozgość się w Naszym mini Day SPA, poczuj się jak u siebie w domu, a my zajmiemy się resztą. Wykonamy intensywnie złuszczający, a jednocześnie regenerujący piling cukrowy o dowolnie wybranym aromacie, a następnie odprężymy Cię relaksacyjnym masażem całego ciała. W blasku świec, wśród nastrojowej muzyki zapomnisz na chwilę o świecie.

Zabieg zawiera: piling cukrowy ciała + relaksacyjny masaż ciała

Cena 250 zł 
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

pakiet zabiegów spa przyjemnyPAKIET PRZYJEMNY

Gratulujemy, wreszcie znalazłaś (łeś) chwilę dla siebie. Doskonale się składa, z myślą o Tobie przygotowaliśmy Pakiet Przyjemny, dzięki któremu naładujesz baterie i zadbasz o swoje ciało. Zamknij oczy, wsłuchaj się rytm muzyki, poczuj zapach aromatycznych świec i przekonaj się jak będzie wyglądać Twoja skóra po intensywnym cukrowym peelingu ciała. Pozwól sobie na relaks podczas odprężającego masażu twarzy szyi i dekoltu

Zabieg zawiera: cukrowy piling ciała + relaksacyjny masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)

Cena 170 zł 
czas trwania ok. 1 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

dzień dla ciebie w spa wroclaw krzykiDZIEŃ DLA CIEBIE

Dzień dla Ciebie to oferta najczęściej wybierana w formie prezentu vouchera. Tutaj zatroszczymy się o Twoje ciało i twarz kompleksowo… Jak zawsze w blasku świec, przy nastrojowej muzyce i aromatach unoszących się w powietrzu. Zapomnisz na chwilę o rzeczywistości

Zabieg rozpoczniemy urzekającym rytuałem SPA GORĄCA CZEKOLADA, który przeniesie Cię w świat błogości i relaksu, by kolejno zająć się skórą twarzy. Kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA GORĄCA CZEKOLADA + indywidualnie dobrany pielęgnacyjny zabieg wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

Cena 450 zł
czas trwania ok. 3 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

zabiegi spa chwila dla ciebie poczucie piekna

CHWILA DLA CIEBIE

Chwila dla Ciebie to czas tylko dla Ciebie, to oferta dla zabieganych, zapracowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na chwilę przyjemności. Pakiet Chwila dla Ciebie jest najczęściej wybieranym pakietem. To ulubiony pomysł na prezent urodzinowy, imieniny, dzień Mamy…

Pobyt w Naszym SPA rozpoczynamy od  wygładzającego peelingu napinającego ciało, który zrelaksuje Cię i .

Gdy już poczujesz się zrelaksowana(y) kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: peeling cukrowy na ciało + indywidualnie skomponowany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

 

Cena 300 zł
czas trwania ok. 2 godz.

 najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

dzień w spa ukojenie zmyslow

UKOJENIE ZMYSŁÓW

Ukojenie zmysłów to połączenie przyjemności i relaksu z atrakcyjną ceną.

Koić zmysły można na różne sposoby- my mamy na to swoje sprawdzone metody… 😊

Rozpoczniemy przy nutach relaksacyjnej muzyki, w blasku świec i aromacie, który sam (a) wybierzesz- czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała. Gdy już poczujesz, że nadszedł ten czas do pełni szczęścia wykonamy odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt – kobiety)

Zabieg zawiera: Relaksacyjny masaż całego ciała + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt-kobiety)

Cena 230 zł
czas trwania ok. 1.5 godz.

 

Pakiety SPA

Dzień dla Ciebie450 zł
Chwila Dla Ciebie300 zł
Ukojenie zmysłów230 zł
Pakiet Zmysłowy230 zł
Pakiet Idealny300 zł
Pakiet Doskonały250 zł
Pakiet Przyjemny170 zł
Pakiet Glamour250 zł
Pakiet Luksusowy430 zł
Pakiet De Lux600 zł