dzień dla ciebie w spa wroclaw krzyki

DZIEŃ DLA CIEBIE

Dzień dla Ciebie to oferta najczęściej wybierana w formie prezentu vouchera. Tutaj zatroszczymy się o Twoje ciało i twarz kompleksowo… Jak zawsze w blasku świec, przy nastrojowej muzyce i aromatach unoszących się w powietrzu. Zapomnisz na chwilę o rzeczywistości

Zabieg rozpoczniemy urzekającym rytuałem SPA Czekoladowe Delicje, który przeniesie Cię w świat błogości i relaksu, by kolejno zająć się skórą twarzy. Kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

 

Cena 370 zł PROMOCJA (cena regularna 450 zł)
czas trwania ok. 3 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

zabiegi spa chwila dla ciebie poczucie piekna

CHWILA DLA CIEBIE

Chwila dla Ciebie to czas tylko dla Ciebie, to oferta dla zabieganych, zapracowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na chwilę przyjemności. Pakiet Chwila dla Ciebie jest najczęściej wybieranym pakietem. To ulubiony pomysł na prezent urodzinowy, imieniny, dzień Mamy…

Pobyt w Naszym SPA rozpoczynamy od chmurkowej oczyszczającej pianki, która intensywnie nawilży Twoje ciało, kolejno energetyzujący peeling na bazie ujędrniającej kofeiny i guarany.

Gdy już poczujesz się zrelaksowana(y) kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

 

Cena 250 zł PROMOCJA (cena regularna 300 zł)
czas trwania ok. 2 godz.

 najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

dzień w spa ukojenie zmyslow

UKOJENIE ZMYSŁÓW

Ukojenie zmysłów to połączenie przyjemności i relaksu z atrakcyjną ceną.

Koić zmysły można na różne sposoby- my mamy na to swoje sprawdzone metody… 😊

Rozpoczniemy przy nutach relaksacyjnej muzyki, w blasku świec i aromacie, który sam (a) wybierzesz- czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała. Gdy już poczujesz, że nadszedł ten czas do pełni szczęścia wykonamy odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt – kobiety)

 

Cena 200 zł PROMOCJA (cena regularna 230 zł)
czas trwania ok. 1.5 godz.

 

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd