pakiet zabiegów spa zmysłowyPAKIET ZMYSŁOWY

Witamy Cię w Naszym Świecie relaksu. Pakiet zmysłowy to idealny pakiet dla Ciebie. Od progu przywita Cię zmysłowy aromat i blask świec, zrelaksujesz się przy nastrojowej muzyce podczas masażu ciała. To jeszcze nie koniec przyjemności, zrelaksujesz się jeszcze bardziej podczas masażu twarzy szyi i dekoltu, a dla wzmocnienie efektu na skórze nałożymy nawilżającą maskę na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż ciała + masaż i maska na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Cena 300 zł 
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

pakiet zabiegów spa idealnyPAKIET IDEALNY

Przekonaj się, że Pakiet Idealny to kwintesencja przyjemności dla ciała. W blasku świec daj się ponieść przyjemności płynącej z masażu pleców. Pozwól Nam zadbać o skórę twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety)- wykonamy nawilżający zabieg z odprężającym masażem.

Zabieg zawiera: relaksacyjny masaż pleców + zabieg nawilżający wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety)

Cena 350 zł 
czas trwania ok. 1.5 godz.

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

zabiegi spa chwila dla ciebie poczucie pieknaPAKIET RELAKSACYJNY

Pakiet relaksacyjny to czas tylko dla Ciebie, to oferta dla zabieganych, zapracowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na chwilę przyjemności. Pakiet relaksacyjny jest najczęściej wybieranym pakietem. To ulubiony pomysł na prezent urodzinowy, imieniny, dzień Mamy…

Pobyt w Naszym SPA rozpoczynamy od  relaksacyjnego masażu całego ciała. Gdy już poczujesz się zrelaksowana(y) kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: masaż całego ciała + indywidualnie skomponowany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

 

Cena 450 zł
czas trwania ok. 2 godz.

 

najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

 

dzień dla ciebie w spa wroclaw krzykiDZIEŃ DLA CIEBIE

Dzień dla Ciebie to oferta najczęściej wybierana w formie prezentu vouchera. Tutaj zatroszczymy się o Twoje ciało i twarz kompleksowo… Jak zawsze w blasku świec, przy nastrojowej muzyce i aromatach unoszących się w powietrzu. Zapomnisz na chwilę o rzeczywistości

Zabieg rozpoczniemy urzekającym rytuałem, dowolnie wybranym przez Ciebie, który przeniesie Cię w świat błogości i relaksu, by kolejno zająć się skórą twarzy. Kosmetolog skomponuje zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Zabieg zawiera: Wybrany Rytuał SPA + indywidualnie dobrany pielęgnacyjny zabieg wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety)

Cena 580 zł
czas trwania ok. 3 godz.

 

 

Cennik - Pakiety SPA

NazwaCzasCena 
Pakiet zmysłowy90min.300 zł 
Pakiet idealny90min.350 zł 
Pakiet relaksacyjny120min.450 zł 
Dzień dla Ciebie180min.580 zł