bon upominkowy do spa voucher wyjatkowy prezent

Szukasz oferty wyjątkowej? Przygotowanej na specjalna okazję? Chcesz podarować niebanalny prezent? Doskonale, cieszymy się, że jesteś tu z nami.

W naszym Menu SPA mamy zabiegi przygotowane na wyjątkowe okazje. Wiemy, jak ważne są to dni w Twoim corocznym kalendarzu- rocznica ślubu, urodziny, a może nawet…zaręczyny?!

Czy chcesz się przekonać, jak poczuje się Osoba obdarowana przez Ciebie Naszym Pakietem na SPECJALNĄ OKAZJĘ do SPA?

Teraz…. Rozgość się, zamknij oczy i poczuj zapach unoszący się w powietrzu. Tak, to ciepły zapach aromatycznych maseł i ziaren kawy, kakaowca. Specjalnie dla Ciebie możemy zaproponować inne esencje, sam dokonaj wyboru.

Chcemy, byś od samego progu czuł się w Naszym Towarzystwie wyjątkowo, dziś będziesz Naszym wyjątkowym Gościem.

Kameralne wnętrza Naszego Day Spa pozwolą Ci się zrelaksować, tu poczujesz się komfortowo. Nasi Specjaliści pomogą uwolnić umysł i ciało od trosk i napięć,  będą towarzyszyć CI przez cały zabieg, a na zakończenie ugoszczą gorącą czekoladą.

Który pakiet wybierasz? Ciekawi jesteśmy, Kogo zaprosisz, Kto będzie Naszym Wyjątkowym Gościem?


 najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

PAKIET DE LUX

pakiet zabiegów spa na wyjątkową okazje deluxJesteś już z Nami. Zrelaksuj się, a my zajmiemy się resztą.

Czy wiesz, że będziesz Naszym Wyjątkowym Gościem? Czekaliśmy na Ciebie. Cieszymy się z Twojej wizyty.

Ktoś Bliski podarował Ci prezent, najbardziej ekskluzywny pakiet z pośród Naszej oferty. Dołożymy wszelkich starań, byś poczuł(a) się wyjątkowo. Zmysłowe wonności, naturalne oleje, blask świec i relaksacyjna muzyka, to wszystko już na Ciebie czeka.

Peeling już się ogrzewa, czujesz ten zapach? Tak, przepełniony aromatem, intensywny, złuszczający cukrowy peeling pod wpływem ciepła, lekko się rozpuści. Dodatkowo odżywi skórę całego ciała. Efekty działania tego naturalnego cukrowo-oleistego peelingu będziesz jeszcze długo po zabiegu  czuć na skórze.

Teraz…ciepły olej, podgrzany do cudownej temperatury 38st., kwintesencja dobroci. Naturalny olej z orzechów i masło shea głęboko zregenerują Twoją skórę.

Nie krępuj się, możesz zasnąć podczas relaksacyjnego masażu całego ciała, dla Nas to znak, że jest Ci przyjemnie 😊

To jeszcze nie koniec, jesteśmy w połowie drogi do raju 😊Czeka Cię jeszcze jeden z Naszych najbardziej ekskluzywnych rytuałów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt. To będzie indywidualnie dobrany rytuał- odmładzający, albo regenerujący, zdecydujemy na miejscu. Rytuał odświeży  i ukoi zmęczoną skórę. Wiemy, że na co dzień nie masz czasu dla siebie, dlatego zaproponowany rytuał na twarz będzie idealnym rozwiązaniem.  Ten ekskluzywny zabieg regenerujący zwalczy skutki działania stresu i promieniowania UV

Pakiet zawiera: cukrowy peeling ciała + relaksacyjny masaż ciała + luksusowy rytuał pielęgnacyjny twarzy szyi i dekoltu wraz z masażem.

Cena 600 zł
Czas trwania około 2.5 godziny
najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

PAKIET LUKSUSOWY

pakiet zabiegów spa na wyjątkową okazje luksusowy

Pakiet luksusowy to najczęściej wybierany pakiet z pośród oferty zabiegów na specjalną okazję. Uwielbiają go Kobiety, doceniają Mężczyźni, a My polecamy Wszystkim Tym, którzy szukają niebanalnego prezentu. Pakiet Luksusowy SPA, polecamy jako doskonały prezent na urodziny, rocznicę ślubu lub rocznicę pierwszego pocałunku 😊

W kameralnym Day Spa zadbamy o każdy szczegół- blask świec, nastrojowa muzyka i kuszący zapach, to tylko początek…

Pakiet Luksusowy rozpoczynają ciepłe kompresy. To one wprawią Cię w przyjemny nastrój.  Kolejno intensywnie wygładzający i odmładzający peeling całego ciała. Kolejnym etapem jest peeling twarzy, szyi i dekoltu (dekolt- kobiety). Peeling odświeży zmęczoną skórę i nada blasku. To jeszcze nie koniec!

Chcemy, byś zrelaksował(a) się jeszcze bardziej, dlatego wykonamy odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu na najbardziej luksusowych preparatach. Użyjemy bogatego w składniki aktywne produktu, dopasujemy go do potrzeb skóry.

Pakiet Luksusowy zakończy regenerująca maska na twarz, szyję i dekolt, którą dobierzemy indywidualnie dla Ciebie i potrzeb Twojej skóry. Maska będzie równie luksusowa, jak Ty.

Pakiet zawiera: peeling całego ciała + luksusowy peeling twarzy szyi i dekoltu + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt- kobiety) + luksusowa maska na twarz szyję i dekolt

Cena 430 zł
Czas trwania 1.5 godz


najlepsze spa we wroclawiu poczucie piekna

PAKIET GLAMOUR

pakiet zabiegow spa na wyjatkowa okazje glamourPakiet Glamour to idealne połączenie efektu i luksusu w Spa.

Pakiet Glamour stworzyliśmy z myślą o Dniu Kobiet, Walentynkach, Dniu Pocałunku.

To godzina przyjemności w blasku świec pośród wonnych aromatów.

Zapraszamy na godzinę przyjemności i relaksu tylko dla Ciebie.

Zaopiekujemy się Twoimi dłońmi i stopami 😊 wykonamy odświeżający peeling, kolejno odprężymy Cię relaksującym masażem pleców, dłoni i stóp. Nie zapomnimy także o twarzy szyi i dekolcie. Efekt działania Naszych preparatów będziesz czuć jeszcze długo po zabiegu. Przekonasz się, jak długo Twoja skóra może być gładka i napięta.

Pakiet zawiera: peeling dłonie i stopy + masaż relaksacyjny pleców + masaż twarzy szyi i dekoltu na ekskluzywnej masce.

Cena 250 zł
Czas trwania ok. 1 godz