Peelingi cukrowe

Peeling całego ciała to zabieg, który złuszcza obumarły naskórek, oczyszcza, odświeża, wygładza skórę. Przygotowuje do kolejnych etapów zabiegu, wzmacnia efekty terapeutyczne działanie kolejnych preparatów. Może być wykonywany samodzielnie lub jako element terapii bądź rytuału SPA. Obejmuje obmycie ciała nawilżającą chmurkową pianką, zmycie ciepłymi kompresami i intensywne złuszczenie całego ciała wybranym przez Ciebie peelingiem cukrowym.

Każdy z proponowanych naszych peelingów cukrowych jest elementem terapii o szerszym spektrum działania. Dlatego Twoje ciało nie tylko będzie złuszczone i nawilżone, odpowiednio skomponowane składniki aktywne ujędrnią, wyszczuplą, pobudzą lub wzmocnią i zrewitalizują skórę.

 

peeling cukrowy w spa kozie mleko

CUKROWY PEELING KOZIE MLEKO

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea i olej sojowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z koziego mleka i liczi. Peeling kozie mleko to najbardziej uniwersalny spośród Naszych peelingów.  Idealnie sprawdzi się w przypadku skór suchych, odwodnionych, dojrzałych, po intensywnej ekspozycjo na słońcu, a także osób z przewlekłymi dermatozami. Terapia gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry.

 

Cena 90 zł
czas trwania - około 30 minut


peeling cukrowy w spa czekoladowy

CUKROWY PEELING CZEKOLADOWY

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea, masło kakaowe, olej rzepakowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z kakaowca i witamina E. Peeling czekoladowy jest jednym z etapów terapii brązująco-ujędrniającej o apetycznym, pobudzającym zmysły zapachu mlecznej czekolady, stymulujący produkcję endorfin. Peeling czekoladowy jest najczęściej wybieranym przez Naszych Gości SPA peelingiem.

 

Cena 90 zł
czas trwania - około 30 minut


peeling cukrowy w spa kawowy

CUKROWY PEELING KAWOWY

Odświeża i oczyszcza, delikatnie masując skórę. Masło Shea, masło kakaowe, olej sojowy to przodujące w tym peelingu substancje, które intensywnie nawilżają i natłuszczają. Dopełnieniem intensywności działania, a jednocześnie aromatyczności jest ekstrakt z kawy, guarana i witamina E. Peeling kawowy jest jednym z etapów terapii wyszczuplającej o apetycznym, pobudzającym zmysły zapachu kawy, stymulujący produkcję endorfin.  Peeling kawowy jest najintensywniejszym peelingiem w Naszym menu zabiegowym- wyraźnie poprawia krążenie, powoduje intensywne przekrwienie skóry. Najczęściej wybierany jest przez Naszych Gości SPA, którzy oczekują natychmiastowego ujędrnienia i wygładzenia. Nie jest polecany dla osób z cienką wrażliwą skórą, dermatozami i kruchymi naczyniami krwionośnymi.

 

Cena 90 zł
czas trwania - około 30 minut

Pilingi cukrowe

Cukrowy piling całego ciała - kozie mleko90 zł
Cukrowy piling całego ciała - czekoladowy90 zł
cukrowy piling całego ciała - kawowy90 zł