spa dla dwojga wroclaw romantyczne chwile

ROMANTYCZNE CHWILE W SPA

Pakiet „Romantyczne Chwile” polecamy szczególnie parom. To idealny pomysł na prezent ślubny lub świętowanie rocznicy. Romantyczne chwile w SPA polecamy Państwu w formie VOUCHER’u na Walentynki. To „najromantyczniejsza z Naszych ofert”

Romantyczne chwile rozpoczyna najbardziej ekskluzywny z Naszych rytuałów SPA- GORĄCA CZEKOLADA, które rozpieszczają aromatem słodkiej czekolady. Do pełni szczęścia nie zabraknie masażu twarzy szyi i dekoltu (dekolt- Panie). Zadbamy o Was od stóp do głów- w blasku świec  i przy dźwiękach nastrojowej muzyki wykonamy także masaż dłoni.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA GORĄCA CZEKOLADA + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt-kobiety) + masaż dłoni

Cena 590 zł PROMOCJA  (cena regularna 700 zł) – cena za dwie osoby
czas trwania ok. 2 godz.


separator

ambrozja zmyslow pakiet spa dla dwoch osob wroclaw

AMBROZJA ZMYSŁÓW

Ambrozja Zmysłów to najbardziej ekskluzywna forma pakietów dla dwojga w Naszym SPA. To esencja relaksu i odprężenia. Przy blasku świec, w tle relaksującej muzyki otuleni zapachem czekolady będzie rozkoszować się chwilą… dłuższą chwilą

Zajmiemy się Wami kompleksowo, na długi czas przeniesiecie się myślami w inny świat.

Ambrozja Zmysłów rozpoczyna się Rytuałem Spa, najbardziej ekskluzywnym rytuałem w Naszej ofercie – GORĄCA CZEKOLADA. Poczujecie się, jak w czekoladowej krainie szczęście :) Wszystkie produkty są naturalnego pochodzenia i obłędnie pachną:) oczyszczone ciało, gładkie, przybrązowione dzięki czekoladowemu peelingowi, masce i masażu na prawdziwej ciepłej czekoladzie da niezwykły efekt.

Kolejnym krokiem będzie zabieg pielęgnacyjny na twarz – kosmetolog indywidualnie dla Każdego z Was dobierze preparaty i składniki „uszyte” na miarę potrzeb skóry. Masaż twarzy szyi i dekoltu długo pozostanie w Waszej pamięci. To jeszcze nie koniec, czeka Was niespodzianka – kolejny masaż – dłoni.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Gorąca Czekolada + indywidualnie skomponowany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt-kobiety) + masaż dłoni

Cena 790 zł PROMOCJA  (cena regularna 900 zł) – cena za dwie osoby
czas trwania ok. 3.5 godz.


separator

przyjaciolki w spa we wroclawiu

PRZYJACIÓŁKI W SPA

Pakiet dla przyjaciółek to ekskluzywne zaproszenie dla 2 kobiet- Mamy i Córki, 2 Przyjaciółek, Sióstr. W blasku świec, przy delikatnych dźwiękach muzyki i unoszących się aromatach, będziecie mogły poplotkować- o ile tylko nie zaśniecie 😉podczas masażu.

Przyjaciółki w SPA zapraszamy na Najmocniejszy (intensywnie działający) z Naszych Rytuałów- Gorący Grapefruit. Kobiety kochają ten rytuał ze względu na jego działanie modelujące i ujędrniające. Poczujecie jak peeling wygładzi i pobudzi krążenie, a maska i olej  napną zregenerują i ujędrnią wasze ciała.

Wiemy, że kochacie masaże, dlatego zaproponujemy niezwykle odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu. To jeszcze nie koniec, czeka Was niespodzianka- kolejny masaż – dłoni lub stóp, a na zakończenie termorękawice lub buty, które ogrzeją Was i rozluźnią.

Zabieg zawiera: Rytuał SPA Gorący Grapefruit + masaż twarzy szyi i dekoltu + masaż stóp lub dłoni z termorękawicami

Cena 590 zł PROMOCJA  (cena regularna 700 zł) – cena za dwie osoby
czas trwania ok. 2 godz.


separator

popoludnie w spa pakiet dla dwojga

POPOŁUDNIE W SPA

Pakiet popołudnie w SPA jest najczęściej wybieranym pakietem prezentowym na urodziny, imieniny. My proponujemy go także Rodzicom – na Dzień Mamy i Taty. To podarunek chwili relaksu i odprężenia dla wiecznie zapracowanych nowoczesnych ludzi, którzy nie mają czasu dla siebie.

Popołudnie w SPA rozpoczyna peeling całego ciała, który intensywnie złuszczając odświeża, oczyszcza, napina, a jednocześnie regeneruje skórę. Kolejnym etapem zabiegu jest odprężający masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt - Kobiety) na preparacie indywidualnie dobranym do potrzeb Waszej skóry. Zabieg odbywa się w blasku świec przy dźwiękach sensualnej muzyki.

Zabieg zawiera: peeling ciała + masaż twarzy szyi i dekoltu (dekolt - kobiety)

 

Cena 250 zł PROMOCJA  (cena regularna 280 zł) – cena za dwie osoby
czas trwania ok. 1 godz.


separator

 


 

relaks i odprezenie w spa pakiet zabiegow dla dwoch osob

RELAKS I ODPRĘŻENIE W SPA

Relaks i odprężenie w SPA jest idealnym pomysłem na prezent, to najczęściej wybierany pakiet przez Naszych Klientów, którzy chcą podarować niebanalny i jednocześnie niekosztowny prezent.

Relaks i odprężenie odbywa się w blasku świec, przy sensualnej muzyce i pięknych aromatach.…Obejmuje indywidualnie dobrane przez Kosmetologa zabiegi pielęgnacyjne wraz z odprężającym masażem twarzy szyi i dekoltu (dekolt Kobiety) na silnie skoncentrowanych preparatach znanych marek. Na zakończenie relaksujący masaż dłoni, który odpręży i ukoi.

Zabieg zawiera: indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny wraz z masażem na twarz szyję i dekolt (dekolt- kobiety) + masaż dłoni

Cena 320 zł PROMOCJA  (cena regularna 380 zł) – cena za dwie osoby
czas trwania ok. 1 godz.

Pakiety dla dwóch osób SPA

Romantyczne chwile w SPA590 zł (zamiast 750 zł)
Ambrozja zmysłów790 zł (zamiast 900 zł)
Przyjaciółki w SPA590 zł (zamiast 700 zł)
Popołudnie w SPA250 zł (zamiast 280 zł)
Relaks i odprężenie w SPA320 zł (zamiast 380 zł)
* cena łączna, za dwie osoby