Nasz skład osobowy
Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel
Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

o Magdzie Rycerz-Pal

Klaudyna Kobrzyniecka | Menedżer - Ekspert Salonu - Kosmetolog

Klaudyna Kobrzyniecka
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Klaudyna ale chyba dla większości osób po prostu Klaudia. Prywatnie jest mamą dwójki urwisów: 10 letniej Natalki i 3 letniego Adasia. Jest kosmetyczką od prawie 10 lat i nie wyobraża sobie innej drogi, ponieważ tylko w tym zawodzie może połączyć swoje pasje, a dodatkowo stale się rozwijać. Od zawsze była wrażliwa na problemy ludzi i otoczenie ale też wrażliwa na piękno które starała się widzieć we wszystkim. Jako dziewczynka chciałam być oczywiście piosenkarką, później aktorką, malarką, a nawet projektantką mody i psychologiem.

Zmysł estetyki i chęć rozwiązania chociaż części ludzkich problemów w końcu sprowadziły ją do kosmetologii. Dlaczego? Bo to misja wydobycia piękna, które przecież każdy z nas w sobie ma, ale trzeba je pielęgnować. W tym wspomagam właśnie swoje klientki i klientów od wielu lat i wsłuchując się w ich potrzeby zdobywa ich zaufanie i stara się robić wszystko żeby stawać się w tym coraz lepszą.

Opinie

Klaudyna Kobrzyniecka

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia w zawodzie pracuje od 10 lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

Opinie

Katarzyna Dalecka

Katarzyna Maksymowicz |  Specjalista kosmetolog - Fizjoterapeutka

Katarzyna Maksymowicz-Kowalczuk
FIZJOTERAPEUTKA

twarz_wizaz

Kasia jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz kosmetyczką. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Strefa Wellness & Spa to jej pasja. Posiada liczne certyfikaty z zakresu masaży relaksacyjnych oraz pielęgnacji skóry ciała. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś zadbał o Twoja sylwetkę i dobre samopoczucie, Kasia jest właściwa osoba! Oprócz tego wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt.

W wolnych chwilach Kasia uwielbia zgłębiać język oraz kulturę słonecznej Hiszpanii, a także wypacać 7 poty na siłowni.

Opinie

Katarzyna Maksymowicz

Anna

Anna Iljanowska
SPECJALISTA STYLIZACJI PAZNOKCI, WIZAŻ

twarz_wizaz_spa_cialo

Kosmetyką interesowałam się już od najmłodszych lat, stąd nauka w szkole kosmetycznej na kierunku technik usług kosmetycznych. Ukończyłam wiele kursów jak i szkoleń, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Zawsze marzyłam by pracować z ludźmi. Dzielić się dobrą energią i czerpać z kontaktów z ciekawymi osobami. Dzięki stylizacji paznokci świat jest dużo ciekawszy oraz barwniejszy.

Ania miłośniczka zwierząt w szczególności psów - czynnie udzielająca się charytatywnie, miła zawsze witająca klientów z wielkim uśmiechem. Z wielką pasją podchodzi do swojej pracy. Zawsze indywidualnie podchodzi do klienta.

W wolnych chwilach pasjonuje się kuchnią włoską, podróżuje, zajmuje się zwierzętami i spędza czas na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym.

Opinie

Anna Iljanowska

Magdalena Gołąbek | recepcjonistka

Magdalena Gołąbek
RECEPCJONISTKA

recepcjonistka

Magdalena Gołąbek uczennica szkoły Marzeny Daleckiej na kierunku Technik usług kosmetycznych. W przyszłości planuje pracować w gabinecie jako kosmetyczka. Chętnie zgłębia i poszerza swoją wiedzę. Nie lubi stać w miejscu, lubi podejmować wyzwania i realizować je w miarę swoich możliwości. Jest osobą uśmiechniętą i zawsze chętną do pomocy.

W wolnych chwilach Magda lubi podróżować i piec przepyszne ciasta. 

 

 mistrz recepcji magdalena golabek certyfikat