Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel
Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

o Magdzie Rycerz-Pal

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia w zawodzie pracuje od 10 lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

Opinie

Katarzyna Dalecka

Monika Rogala | Specjalista kosmetolog

Magdalena Szewczyk
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Magda ukończyła Wyższą Szkole fizjoterapii we We Wrocławiu. Kosmetologiem jest od przeszło 17 lat. Kosmetyka stała się nie tylko jej zawodem, ale również pasją, która pragnie nieustannie rozwijać.

W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę w zakresie dietetyki oraz zdrowego stylu życia, które obok pielęgnacji mają ogromny wpływ na nasz wygląd.

W wolnym czasie Magda interesuje się wizażem oraz fotografią.

Opinie

Magdalena Szewczyk

Tatiana Stanislavchuk |  Specjalista kosmetolog

Tatiana Stanislavchuk
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Ukończyła Wyższą Szkołę Społeczno-Przyrodniczą w Lublinie. Od 6 lat pracuje w zawodzie i stałe pogłębia zakres umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach.

Uważa ze każda osoba jest Piękna tylko warta indywidualnego podejścia!!!

W wolnych chwilach Tatjana uwielbia malować piękne obrazy, podróżuje i zachwyca się naturą.

Opinie

Tatiana Stanislavchuk

Joanna Kłaniewska kosmetyczka we Wrocławiu

Joanna Kłaniewska
SPECJALISTA KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Asia ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra. Kosmetologia jest jej pasją, której w całości się oddaje. W pracy cechuje ją zarówno profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do klienta, niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów. Jest przekonana o tym, że każdy ma w sobie piękne cechy, nad których uwidocznieniem warto pracować. Asia to pasjonatka składów kosmetycznych, które namiętnie studiuje i zawsze chętnie służy radą.

Prywatnie uwielbia podróżować i odkrywać nowe miejsca. Asia to miłośniczka włoskiej kuchni i słońca, które dają jej energię do pracy. Poznacie ją po szerokim uśmiechu.

Opinie

Joanna Kłaniewska

Ewa Czech | obsługa klienta

Ewa Czech
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

Wesoła i szukająca jedynie dobrych stron w każdej sytuacji. Podejmująca wyzwania z uśmiechem i determinacją. Odpowiedzialnie podchodząca do życia, jak również wychowania swojego psa, który jest całym jej światem i najważniejszą pasją. W wolnym czasie zgłębiająca tajniki nauki o psiej komunikacji i psychice tych ukochanych przez nią czworonogów. Pasjonatka pieczenia ciast wszelakich, głęboko wierząca w powiedzenie iż "przez żołądek do serca". Prywatnie najbliższy jej sercu jest sernik cytrynowy.

Miłośniczka gatunku horror zarówno w literaturze, jak też w filmie. Co zimę, obowiązkowo dzierga szaliki. 

Pełen relaks osiąga poprzez wielokilometrowe spacery z psem.

Image

Opinie

Ewa Czech