Nasz skład osobowy
Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel
Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

o Magdzie Rycerz-Pal

Klaudyna Kobrzyniecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Klaudyna Kobrzyniecka
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Klaudyna ale chyba dla większości osób po prostu Klaudia. Prywatnie jest mamą dwójki urwisów: 10 letniej Natalki i 3 letniego Adasia. Jest kosmetyczką od prawie 10 lat i nie wyobraża sobie innej drogi, ponieważ tylko w tym zawodzie może połączyć swoje pasje, a dodatkowo stale się rozwijać. Od zawsze była wrażliwa na problemy ludzi i otoczenie ale też wrażliwa na piękno które starała się widzieć we wszystkim. Jako dziewczynka chciałam być oczywiście piosenkarką, później aktorką, malarką, a nawet projektantką mody i psychologiem.

Zmysł estetyki i chęć rozwiązania chociaż części ludzkich problemów w końcu sprowadziły ją do kosmetologii. Dlaczego? Bo to misja wydobycia piękna, które przecież każdy z nas w sobie ma, ale trzeba je pielęgnować. W tym wspomagam właśnie swoje klientki i klientów od wielu lat i wsłuchując się w ich potrzeby zdobywa ich zaufanie i stara się robić wszystko żeby stawać się w tym coraz lepszą.

Opinie

Klaudyna Kobrzyniecka

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia w zawodzie pracuje od 10 lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

Opinie

Katarzyna Dalecka

Katarzyna Maksymowicz |  Specjalista kosmetolog - Fizjoterapeutka

Katarzyna Maksymowicz-Kowalczuk
FIZJOTERAPEUTKA

twarz_wizaz

Kasia jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz kosmetyczką. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Strefa Wellness & Spa to jej pasja. Posiada liczne certyfikaty z zakresu masaży relaksacyjnych oraz pielęgnacji skóry ciała. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś zadbał o Twoja sylwetkę i dobre samopoczucie, Kasia jest właściwa osoba! Oprócz tego wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt.

W wolnych chwilach Kasia uwielbia zgłębiać język oraz kulturę słonecznej Hiszpanii, a także wypacać 7 poty na siłowni.

Opinie

Katarzyna Maksymowicz

Monika Rogala | Specjalista kosmetolog

Magdalena Szewczyk
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Magda ukończyła Wyższą Szkole fizjoterapii we We Wrocławiu. Kosmetologiem jest od przeszło 17 lat. Kosmetyka stała się nie tylko jej zawodem, ale również pasją, która pragnie nieustannie rozwijać.

W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę w zakresie dietetyki oraz zdrowego stylu życia, które obok pielęgnacji mają ogromny wpływ na nasz wygląd.

W wolnym czasie Magda interesuje się wizażem oraz fotografią.

Opinie

Magdalena Szewczyk

Dominika

Dominika Salink
SPECJALISTA KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Dominika ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia i od 4 lat pracuje w zawodzie jako kosmetolog. Dba o swój stały rozwój poszerzając swoje umiejętności w licznych szkoleniach :) Jest osobą wrażliwą na piękno, uwielbia prace z klientem oraz zabiegi na zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych :) Specjalizuje się w makijażu permanentnym pokochała ten zabieg od pierwszej pigmentacji.

Prywatnie uwielbia piec ciasta oraz inne słodkie wypieki, ogromny z niej łasuch ;) Bardzo cieni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, najczęściej spędzając go grając w planszówki.

Ewa Czech | recepcjonistka

Ewa Czech
RECEPCJONISTKA

recepcjonistka

Wesoła i szukająca jedynie dobrych stron w każdej sytuacji. Podejmująca wyzwania z uśmiechem i determinacją. Odpowiedzialnie podchodząca do życia, jak również wychowania swojego psa, który jest całym jej światem i najważniejszą pasją. W wolnym czasie zgłębiająca tajniki nauki o psiej komunikacji i psychice tych ukochanych przez nią czworonogów. Pasjonatka pieczenia ciast wszelakich, głęboko wierząca w powiedzenie iż "przez żołądek do serca". Prywatnie najbliższy jej sercu jest sernik cytrynowy.

Miłośniczka gatunku horror zarówno w literaturze, jak też w filmie. Co zimę, obowiązkowo dzierga szaliki. 

Pełen relaks osiąga poprzez wielokilometrowe spacery z psem.