Nasz zespół

Magdalena Rycerz-Pal - właściciel:

magdalena rycerz pal wlasciciel gabinetu kosmetycznego we wroclawiumagdalena rycerz pal kosmetyczka wroclaw

Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureta w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km😊 Poznacie ją po wieeelkim uśmiechu 😊


 Klaudyna Kobrzyniecka:

klaudyna kobrzyniecka kosmetyczka wroclawklaudia kosmetyczka wroclawKlaudyna ale chyba dla większości osób po prostu Klaudia. Prywatnie jest mamą dwójki urwisów: 10 letniej Natalki i 3 letniego Adasia. Jest kosmetyczką od prawie 10 lat i nie wyobraża sobie innej drogi, ponieważ tylko w tym zawodzie może połączyć swoje pasje, a dodatkowo stale się rozwijać. Od zawsze była wrażliwa na problemy ludzi i otoczenie ale też wrażliwa na piękno które starała się widzieć we wszystkim. Jako dziewczynka chciałam być oczywiście piosenkarką, później aktorką, malarką, a nawet projektantką mody i psychologiem 😊  

Zmysł estetyki i chęć rozwiązania chociaż części ludzkich problemów w końcu sprowadziły ją do kosmetologii. Dlaczego? Bo to misja wydobycia piękna, które przecież każdy z nas w sobie ma, ale trzeba je pielęgnować. W tym wspomagam właśnie swoje klientki i klientów od wielu lat i wsłuchując się w ich potrzeby zdobywa ich zaufanie i stara się robić wszystko żeby stawać się w tym coraz lepszą.


Katarzyna Dalecka:

 kasia dalecka kosmetyczka kosmetolog wroclawkatarzyna dalecka gabinet kosmetyczny wroclaw


Kasia w zawodzie pracuje od 10 lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

 Katarzyna Maksymowicz:

katarzyna maksymowicz kosmetolog fizjoterapeuta masazysta wroclawkatarzyna maksymowicz kosmetyczka kosmetolog wroclaw

Kasia jest dyplomowanym fizjoterapeutą oraz kosmetyczką. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Strefa Wellness & Spa to jej pasja. Posiada liczne certyfikaty z zakresu masaży relaksacyjnych oraz pielęgnacji skóry ciała. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś zadbał o Twoja sylwetkę i dobre samopoczucie, Kasia jest właściwa osoba! Oprócz tego wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt.

W wolnych chwilach Kasia uwielbia zgłębiać język oraz kulturę słonecznej Hiszpanii, a także wypacać 7 poty na siłowni.


Monika Poręba: 

monika poreba specjalista kosmetolog wroclawmonika poreba kosmetolog wroclaw poczuciepiekna

Monika ukończyła Wyższą  Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, zdobyła tytuł mgr kosmetologii. W swojej pracy największą przyjemność sprawia jej wykonywanie zabiegów na ciało. Masaże relaksacyjne i pielęgnacja  ciała to jej pasja. 

Dodatkowo  prowadzi aktywny tryb życia, dba o sylwetkę i dobre samopoczucie. Drugą pasją Moniki jest zdrowy styl życia i świadome odżywianie. Lubi inspirować innych do działania i  zmian na lepsze.


Magdalena Gołąbek - recepcjonistka:

kwadrat bialyMagdalena gołąbek poczucie piękna Wrocław recepcjonistka

Magdalena Gołąbek uczennica szkoły Marzeny Daleckiej na kierunku Technik usług kosmetycznych. W przyszłości planuje pracować w gabinecie jako kosmetyczka. Chętnie zgłębia i poszerza swoją wiedzę. Nie lubi stać w miejscu, lubi podejmować wyzwania i realizować je w miarę swoich możliwości. Jest osobą uśmiechniętą i zawsze chętną do pomocy.

W wolnych chwilach Magda lubi podróżować i piec przepyszne ciasta.