Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel
Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

Magdalena Rycerz-Pal

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2008 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

Opinie

Katarzyna Dalecka

Monika Rogala | Specjalista kosmetolog

Magdalena Szewczyk
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Magda ukończyła Wyższą Szkole fizjoterapii we We Wrocławiu. Kosmetologiem jest od przeszło 17 lat. Kosmetyka stała się nie tylko jej zawodem, ale również pasją, która pragnie nieustannie rozwijać.

W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę w zakresie dietetyki oraz zdrowego stylu życia, które obok pielęgnacji mają ogromny wpływ na nasz wygląd.

W wolnym czasie Magda interesuje się wizażem oraz fotografią.

Opinie

Magdalena Szewczyk

Linda Stefaniszyn | Specjalista - Kosmetolog

Linda Stefaniszyn
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Linda ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra. Wychodzi z założenia, że skóra jest odzwierciedleniem całego organizmu, dlatego zawsze stara się znaleźć źródło problemu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Dociekliwie szuka źródła problemu, nie odpuszcza, szuka, aż znajdzie... Wciąż się szkoli.

W pracy od razu można zauważyć jej zaangażowanie i empatię do drugiej osoby. Linda jest niezwykle ciepłą osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom, za co ceniona jest przez klientów. Precyzja i sumienność pomaga jej w wykonywaniu zabiegów.
Linda uwielbia podróżować, interesuje się teatrem i muzyką. Ma artystyczną duszę , stąd masaż spod jej ręki jest poezją dla ciała… musicie koniecznie spróbować... W wolnych chwilach chwyta gitarę … i daje się ponieść muzyce…

 

Opinie

Linda Stefaniszyn

Katarzyna Posch |  Specjalista kosmetolog

Katarzyna Posch
KOSMETOLOG

ikony kp

Kasia ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach, uzyskując tytuł magistra. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Zafascynowana holistycznym podejściem do człowieka, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha. Towarzyszy jej motto: „Zrób ze swojej pasji, swoją pracę”.

W wolnym czasie uwielbia podróżować oraz wędrować po górskich szlakach.

Opinie

Katarzyna Posch

Paulina Błęcka kosmetyczka we Wrocławiu

Paulina Błęcka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Paulina ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu, osiągając tytuł magistra kosmetologii. Dodatkowo poszerza swoją wiedzę z zakresu trychologii, poszukując niezawodnych sposobów na piękne i zdrowe włosy.

Profesjonalizm, determinacja i dobre serce są jej kluczem do osiągnięcia każdego wyznaczonego celu.

Paulina kocha zwierzęta. Jej największą pasją są podróże, niezależnie od czasu i odległości.

Opinie

Paulina Błęcka

Klaudia Florek | obsługa klienta

Klaudia Florek
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

Perfekcjonistka na każdej płaszczyznie. Lubi mieć kontrolę i ogromnie angażuje się w powierzone jej zadania. Dla niej każda sprawa jest priorytetowa. Na swoim stanowisku czuje się jak ryba w wodzie. Posiada duże doświadczenie w pracy z klientem oraz branżą beauty.

Kochająca fitness, kucharka amatorka. Zapalczywie zdobywa wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, a dokładniej żywienia w sporcie. Możliwość odkrywania miejscowych kultur, poznania nowych ludzi, kuchni oraz przeżywanie wyjątkowych przygód to tylko kilka powodów, dla których tak bardzo ekscytują ją podróże i uwiecznianie ich na fotografiach.

Klaudia to osoba wysoce wrażliwa, miłośniczka zwierząt. Uważa, że w życiu najważniejsza jest równowaga. Nigdy nie działa wbrew swoim przekonaniom, a wręcz idzie za głosem swego serca.

Paulina Naumów | obsługa klienta

Paulina Naumów
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

Obowiązek dla niej to rzecz najważniejsza, można na niej polegać i zawsze próbuje znaleźć rozwiązanie z sytuacji. Uwielbia swoją prace co widać na pierwszy rzut oka.

Poza praca najważniejsze jest dla niej zdrowe podejście do życia. Wolny czas spędza na siłowni, medytując, w kuchni gotując zdrowe posiłki lub na spacerze ze swoim czworonożnym przyjacielem :)