Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel
Założycielka i pomysłodawczyni instytutu Face & Body Institute Poczucie Piękna. Absolwentka UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie. Szkoleniowiec. Wielokrotnie doceniania przez Klientów za wysoką jakość wykonywanych usług (laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu).

Doświadczenie w branży Beauty zdobywa od 2005 roku i wciąż się rozwija. Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Jej pasją jest praca z człowiekiem,a nie tylko z jego problemem na skórze. Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

Magdalena Rycerz-Pal

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2008 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

 

Opinie

Katarzyna Dalecka

Monika Rogala | Specjalista kosmetolog

Magdalena Szewczyk
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Magda ukończyła Wyższą Szkole fizjoterapii we We Wrocławiu. Kosmetologiem jest od przeszło 17 lat. Kosmetyka stała się nie tylko jej zawodem, ale również pasją, która pragnie nieustannie rozwijać.

W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę w zakresie dietetyki oraz zdrowego stylu życia, które obok pielęgnacji mają ogromny wpływ na nasz wygląd.

W wolnym czasie Magda interesuje się wizażem oraz fotografią.

Opinie

Magdalena Szewczyk

Linda Stefaniszyn | Specjalista - Kosmetolog

Linda Stefaniszyn
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Linda ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra. Wychodzi z założenia, że skóra jest odzwierciedleniem całego organizmu, dlatego zawsze stara się znaleźć źródło problemu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Dociekliwie szuka źródła problemu, nie odpuszcza, szuka, aż znajdzie... Wciąż się szkoli.

W pracy od razu można zauważyć jej zaangażowanie i empatię do drugiej osoby. Linda jest niezwykle ciepłą osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom, za co ceniona jest przez klientów. Precyzja i sumienność pomaga jej w wykonywaniu zabiegów.
Linda uwielbia podróżować, interesuje się teatrem i muzyką. Ma artystyczną duszę , stąd masaż spod jej ręki jest poezją dla ciała… musicie koniecznie spróbować... W wolnych chwilach chwyta gitarę … i daje się ponieść muzyce…

 

Opinie

Linda Stefaniszyn

Katarzyna Posch-Zbroja |  Specjalista kosmetolog

Katarzyna Posch
KOSMETOLOG

ikony kp

Kasia ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach, uzyskując tytuł magistra. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Zafascynowana holistycznym podejściem do człowieka, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha. Towarzyszy jej motto: „Zrób ze swojej pasji, swoją pracę”.

W wolnym czasie uwielbia podróżować oraz wędrować po górskich szlakach.

Opinie

Katarzyna Posch-Zbroja

Patrycja Otrzonsek kosmetyczka we Wrocławiu

Patrycja Otrzonsek
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Patrycja ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek kosmetologia - studia magisterskie, ze specjalizacją podologia. Lubi pracę przy stopach, dlatego też wybrała taką specjalizację na studiach.

Oprócz kosmetologii jej pasją jest sport, głównie siatkówka oraz jazda na rolkach, czas wolny najchętniej spędza na aktywnym wypoczynku. Interesuje się różnymi projektami DIY m.in szyciem czy wyplataniem ozdób z makramy.

Opinie

Patrycja Otrzonsek