Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel

Jestem założycielką i pomysłodawczynią  gabinetu Poczucie Piękna. Ukończyłam z wyróżnieniem WSZIU w Łodzi, a także UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie.

Na co dzień prowadzę warsztaty dzieląc się wiedzą i doświadczeniem jako szkoleniowiec branży beauty. Pomagam innym rozwijać pasję w pracy – stworzyłam projekt Kosmetonomia skierowany dla osób zarządzających gabinetami kosmetycznymi.

Jestem autorką i współautorką licznych artykułów dla specjalistycznych czasopism. Regularnie współpracuje z markami kosmetycznymi jako szkoleniowiec i doradca biznesowy.

Kosmetologicznie - Specjalistka od igieł i trudnych przypadków, linergistka. Klienci doceniają mnie za wysoką jakość wykonywanych usług i skuteczne działania kosmetyczne (dowodem na to są przyznane nagrody: laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu). Rozwiązań problemów szukam nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii. Stawiam na BYCIE PRZY SOBIE, pracuję nad uważnością, medytuję.

Doświadczenie w branży Beauty zdobywam od 2005 roku i wciąż się rozwijam. Mojej pracy przyświeca motto „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

Magdalena Rycerz-Pal

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2008 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia jest naszą ostoją spokoju :) Jeśli szukasz kosmetologa przy którym poczujesz się zaopiekowana, bezpieczna i zrelaksowana, to Kasia będzie idealna.

Skutecznie rozwiązuje problemy skórne bez względu na wiek, jej ogromne doświadczenie podparte jest setkami pozytywnych komentarzy i zadowolonych klientów. Bardzo lubi pracować z laserem i peelingami chemicznymi, łączy ich potencjały uzyskując doskonałe rezultaty.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

Opinie

Katarzyna Dalecka

Linda Stefaniszyn | Specjalista - Kosmetolog

Linda Stefaniszyn
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Linda ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra. Wychodzi z założenia, że skóra jest odzwierciedleniem całego organizmu, dlatego zawsze stara się znaleźć źródło problemu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Dociekliwie szuka źródła problemu, nie odpuszcza, szuka, aż znajdzie... Wciąż się szkoli.

W pracy od razu można zauważyć jej zaangażowanie i empatię do drugiej osoby. Linda jest niezwykle ciepłą osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom, za co ceniona jest przez klientów. Precyzja i sumienność pomaga jej w wykonywaniu zabiegów.

Linda uwielbia podróżować, interesuje się teatrem i muzyką. Ma artystyczną duszę , stąd masaż spod jej ręki jest poezją dla ciała… musicie koniecznie spróbować... W wolnych chwilach chwyta gitarę … i daje się ponieść muzyce…

 

Opinie

Linda Stefaniszyn

Katarzyna Posch-Zbroja |  Specjalista kosmetolog

Katarzyna Posch-Zbroja
KOSMETOLOG

ikony kp

Kasia ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach, uzyskując tytuł magistra. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Zafascynowana holistycznym podejściem do człowieka, poszukiwaniem lepszego zdrowia ciała i ducha. Towarzyszy jej motto: „Zrób ze swojej pasji, swoją pracę”.

Kasia ma „złote ręce”, tak mówią o niej klienci, jednocześnie potrafi wykrzesać z nich taką moc, że nie jednego zaskoczy podczas masażu ciała. Rozpracuje napięcia mięśni, rozmasuje cellulit, a gdy trzeba ukoi i zrelaksuje. Kasia specjalizuje się w masażu Kobido, to ona wprowadziła tą usługę do naszego gabinetu. Jej ręce w trakcie tego masażu poruszają się tak szybko, jak skrzydła kolibra. Skutecznie łączy różne techniki zabiegowe by zadziałać przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco.

W wolnym czasie uwielbia podróżować oraz wędrować po górskich szlakach.

Opinie

Katarzyna Posch-Zbroja

Natalia JaŚnikowska kosmetyczka we Wrocławiu

Natalia Jaśnikowska
KOSMETOLOG

twarz cialo wizaz spa

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku kosmetologia we Wrocławiu oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej wydziału Turystyki i Promocji Zdrowia o specjalności turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna. W branży kosmetycznej od prawie 15 lat. Miłośniczka podróżowania, mórz i oceanów. Ostatnie 7 lat spędziła pracując w luksusowych SPA na największych statkach wycieczkowych na świacie. Pasjonatka kosmetologii i psychologii, z przyjemnością obserwuje jak pod wpływem odpowiednich zabiegów i pielęgnacji zmienia się skóra i pewność siebie. Kocha naturę i wodę o każdej porze roku.

Motto: Żyj tak jakby ten dzień miałby być Twoim ostatnim.

Natalia dołączyła do naszego zespołu z dużym doświadczeniem. Praca na statkach otworzyła ją na nowe, stąd tak chętnie szkoli się, uczy i wciąż jej mało.

Klienci najbardziej cenią ją za wszechstronne podejście. Natalia zaopiekuje się skórą twarzy, a także ciała. Natalia do naszego gabinetu wprowadziła masaż bambusami, jest w nim niekwestionowaną mistrzynią. Kije bambusowe  w jej rękach potrafią rozluźnić silne napięcia, rozbić cellulit, ujędrnić ciało, a jeśli lubisz delikatniejszy masaż - ciepłe bambusy zrelaksują Cię do granic możliwości.

Natalia wykonuje też cudowny masaż głowy, czy refleksologię stóp, jej ręce potrafią ukoić.

Opinie

Natalia Jaśnikowska

Martyna Chruścicka kosmetyczka we Wrocławiu

Dagmara Bryła
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Dagmara tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Kierunek studiów wybrała ze względu na zainteresowanie kosmetologią, funkcjonowaniem ludzkiego organizmu oraz chęć pomocy ludziom w rozwiązywaniu problemów skórnych. Swoją pasję do tego zawodu bezustannie pielęgnuje poprzez ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy. Podczas studiów magisterskich ukończyła specjalizację podologiczną, dzięki czemu wykonywany przez nią pedicure jest profesjonalny i precyzyjny, a Dagmara wykonuje go z wielką przyjemnością, ciesząc się efektami swojej pracy i zadowoleniem klientów. 

Dagmara jest osobą empatyczną, dokładną i cierpliwą.

W wolnej chwili lubi czytać książki kryminalne, słuchać muzyki, układać puzzle, chodzić na spacery i podziwiać piękno przyrody. Chętnie wyrusza w górskie wędrówki, lubi przygody i wyzwania, jednego dnia może leżeć na plaży w Juracie, a drugiego zmierzać do Zakopanego, żeby zdobywać górskie szczyty.

Opinie

Dagmara Bryła

Judyta Zarzycka obsługa klienta

Judyta Zarzycka
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

To Judyta kontaktuje się z Wami w imieniu gabinetu, odpowiada na emaile i smsy. Pomaga rozwiązać każdy problem, z którym zgłaszacie się Państwo do nas. Pomoże, doradzi w temacie bonów upominkowych, przygotuje kosmetyki do wysyłki. Przywita uśmiechem, zaproponuje coś pysznego do picia i dopełni formalności przed i po zabiegu. Niekwestionowany człowiek-orkiestra w naszym gabinecie, to do niej wszyscy zwracamy się o pomoc.

Judytę da się szybko poznać jako oazę spokoju, ukoi każdego, nawet najbardziej zdenerwowanego. Może dlatego właśnie potrafi wykonywać ręcznie z gliny przeróżne cudeńka, świeczniki, kubki, miseczki, cokolwiek sobie nie wymarzymy Judyta potrafi to zrobić :)