Magdalena Rycerz-Pal - właściciel

Magdalena Rycerz-Pal
WŁAŚCICIEL

właściciel

Jestem założycielką i pomysłodawczynią  gabinetu Poczucie Piękna. Ukończyłam z wyróżnieniem WSZIU w Łodzi, a także UW we Wrocławiu, WSTH w Nysie.

Na co dzień prowadzę warsztaty dzieląc się wiedzą i doświadczeniem jako szkoleniowiec branży beauty. Pomagam innym rozwijać pasję w pracy – stworzyłam projekt Kosmetonomia skierowany dla osób zarządzających gabinetami kosmetycznymi.

Jestem autorką i współautorką licznych artykułów dla specjalistycznych czasopism. Regularnie współpracuje z markami kosmetycznymi jako szkoleniowiec i doradca biznesowy.

Kosmetologicznie - Specjalistka od igieł i trudnych przypadków, linergistka. Klienci doceniają mnie za wysoką jakość wykonywanych usług i skuteczne działania kosmetyczne (dowodem na to są przyznane nagrody: laur konsumenta, nominacja i laureata w konkursie najlepszy gabinet kosmetyczny i kosmetyczkę we Wrocławiu). Rozwiązań problemów szukam nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii. Stawiam na BYCIE PRZY SOBIE, pracuję nad uważnością, medytuję.

Doświadczenie w branży Beauty zdobywam od 2005 roku i wciąż się rozwijam. Mojej pracy przyświeca motto „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”.

Prywatnie - szczęśliwa Mama Mai i Mateusza. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni - aktywna w różnych dziedzinach sportu. Dumna z osiągniętej życiówki na dystansie 27 km. Na trasie oraz w salonie poznacie ją po wieeelkim uśmiechu.

Opinie

Magdalena Rycerz-Pal

Katarzyna Dalecka | Ekspert Salonu - Kosmetolog

Katarzyna Dalecka
KOSMETOLOG

twarz_wizaz

Kasia doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2008 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi i uzyskała tytuł mgr kosmetologa. W swojej pracy najbardziej lubi zabiegi pielegnacyjne.

Kasia jest naszą ostoją spokoju :) Jeśli szukasz kosmetologa przy którym poczujesz się zaopiekowana, bezpieczna i zrelaksowana, to Kasia będzie idealna.

Skutecznie rozwiązuje problemy skórne bez względu na wiek, jej ogromne doświadczenie podparte jest setkami pozytywnych komentarzy i zadowolonych klientów. Bardzo lubi pracować z laserem i peelingami chemicznymi, łączy ich potencjały uzyskując doskonałe rezultaty.

Kasia w wolnych chwilach czyta kryminały szczególnie skandynawskie oraz spełnia swoje marzenia. Te najważniejsze to skok ze spadochronem z wysokości 4200m oraz pływanie z delfinami w karaibskim morzu. Uwielbia też podróże - te małe i duże.

Opinie

Katarzyna Dalecka

Linda Stefaniszyn | Specjalista - Kosmetolog

Linda Stefaniszyn
KOSMETOLOG

Twarz_Wizaz_Menedzer

Linda ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując tytuł magistra. Wychodzi z założenia, że skóra jest odzwierciedleniem całego organizmu, dlatego zawsze stara się znaleźć źródło problemu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Dociekliwie szuka źródła problemu, nie odpuszcza, szuka, aż znajdzie... Wciąż się szkoli.

W pracy od razu można zauważyć jej zaangażowanie i empatię do drugiej osoby. Linda jest niezwykle ciepłą osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom, za co ceniona jest przez klientów. Precyzja i sumienność pomaga jej w wykonywaniu zabiegów.

Linda uwielbia podróżować, interesuje się teatrem i muzyką. Ma artystyczną duszę , stąd masaż spod jej ręki jest poezją dla ciała… musicie koniecznie spróbować... W wolnych chwilach chwyta gitarę … i daje się ponieść muzyce…

 

Opinie

Linda Stefaniszyn

Martyna Chruścicka kosmetyczka we Wrocławiu

Dagmara Bryła
KOSMETOLOG

twarz_wizaz_spa_cialo

Dagmara tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Kierunek studiów wybrała ze względu na zainteresowanie kosmetologią, funkcjonowaniem ludzkiego organizmu oraz chęć pomocy ludziom w rozwiązywaniu problemów skórnych. Swoją pasję do tego zawodu bezustannie pielęgnuje poprzez ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy. Podczas studiów magisterskich ukończyła specjalizację podologiczną, dzięki czemu wykonywany przez nią pedicure jest profesjonalny i precyzyjny, a Dagmara wykonuje go z wielką przyjemnością, ciesząc się efektami swojej pracy i zadowoleniem klientów. 

Dagmara jest osobą empatyczną, dokładną i cierpliwą.

W wolnej chwili lubi czytać książki kryminalne, słuchać muzyki, układać puzzle, chodzić na spacery i podziwiać piękno przyrody. Chętnie wyrusza w górskie wędrówki, lubi przygody i wyzwania, jednego dnia może leżeć na plaży w Juracie, a drugiego zmierzać do Zakopanego, żeby zdobywać górskie szczyty.

Opinie

Dagmara Bryła

Justyna Szostak |  Specjalista kosmetolog

Justyna Szostak
KOSMETOLOG

ikony kp

Justyna pracuje w zawodzie kosmetologa od 2009 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku Kosmetologia i uzyskała tytuł magistra. W swojej pracy najbardziej ceni sobie zaufanie i zadowolenie klienta.

Specjalizuje się w terapiach łączonych. Praca z peelingami, laserami i mezoterapią nie jest jej obca. W trakcie konsultacji Justyna szczegółowo zapyta o styl i higienę życia. Problemy z cerą rozwiązuje kompleksowo - także na płaszczyźnie diety, czynników stresogennych i aktywności fizycznej.

W wolnych chwilach czyta książki i tematyce kryminalnej i medycznej. Uwielbia piesze wycieczki i góry, po których spaceruje z ukochanym psem Ciapkiem.

Opinie

Justyna Szostak

Judyta Zarzycka obsługa klienta

Judyta Zarzycka
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

To Judyta kontaktuje się z Wami w imieniu gabinetu, odpowiada na emaile i smsy. Pomaga rozwiązać każdy problem, z którym zgłaszacie się Państwo do nas. Pomoże, doradzi w temacie bonów upominkowych, przygotuje kosmetyki do wysyłki. Przywita uśmiechem, zaproponuje coś pysznego do picia i dopełni formalności przed i po zabiegu. Niekwestionowany człowiek-orkiestra w naszym gabinecie, to do niej wszyscy zwracamy się o pomoc.

Judytę da się szybko poznać jako oazę spokoju, ukoi każdego, nawet najbardziej zdenerwowanego. Może dlatego właśnie potrafi wykonywać ręcznie z gliny przeróżne cudeńka, świeczniki, kubki, miseczki, cokolwiek sobie nie wymarzymy Judyta potrafi to zrobić :)

Sylwia Kluba | obsługa klienta

Sylwia Kluba
OBSŁUGA KLIENTA

recepcjonistka

Sylwia jest studentką na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od kilku lat pracuje z Klientami i daje jej to dużą satysfakcję. Najważniejsze jest dla niej Państwa zadowolenie, zawsze służy pomocą i wita z najszczerszym uśmiechem. Z wielką przyjemnością odpowie na Państwa pytania, zaproponuje coś dobrego do picia oraz znajdzie dogodny termin wizyty w naszym gabinecie.

W wolnym czasie Sylwia lubi poznawać nowe miejsca, zawsze wie dokąd i kiedy są najtańsze loty. Często wyrusza z plecakiem przed siebie. Po pracy odkrywa zakamarki miasta przemierzając je rowerem, z którym praktycznie się nie rozstaje. Wieczorami relaksuje się grając na ukulele.