Zabiegi na biust

biust

 

Problemy z biustem pojawiają się nie tylko u dojrzałych kobiet, ale też u Pań, które karmiły piersią lub u których nastąpił szybki  spadek ilości tkanki tłuszczowej w obrębie piersi. Pojawia się wtedy problem „luźniejszej” skóry i rozstępy na biuście. Piersi stają się miękkie   i sprawiają wrażenie mniejszych, ponieważ nie są właściwie podtrzymane.

Chociaż o zabiegach na okolice piersi rzadko się czyta w prasie kobiecej i w internecie, często wykonujemy je w naszym gabinecie. Seria zabiegów, które zaproponujemy pozwoli ujędrnić skórę, a co za tym idzie podnieść i ujędrnić biust. Jednym z nich jest mezoterapia bezigłowa, która dostarcza skórze cennych składników. Intensywnie pobudzająco na skórę piersi i dekoltu działa masaż próżniowy piersi. Widocznie pojędrnia Lipomax Plus i RF. Niektórych zabiegów nie można wykonywać w okresie karmienia piersią i trzeba na nie poczekać, ale staramy się dobrać klientce alternatywne metody poprawy jędrności, które można wprowadzić do codziennej pielęgnacji, już w okresie karmienia piersią.

Oprócz zabiegów gabinetowych, które przywrócą jędrność i spłycą rozstępy, poleca się noszenie dopasowanego biustonosza, który właściwie podtrzyma biust i pomoże mu się odpowiednio ukształtować. Masaż i kremowanie piersi, a także naprzemienne ciepłe i zimne prysznice, także poprawią ich wygląd, o ile będą wykonywane regularnie. Duże efekty dają ćwiczenia ujędrniające biust, np. z hantlami, kobiece pompki lub napinanie złączonych dłoni.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

LIPOMAX - zabiegi wyszczuplające na ciało

Zabieg wyszczuplający modelujący oraz antycellulitowy, wykorzystujący jednocześnie trzy najskuteczniejsze technologie - bipolarny RF, endomasaż oraz podczerwony laser biostymulujący.

Zabieg na ciało - Fale radiowe RF

Fale Radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław, Krzyki
NIP 8992471125

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.