Zabiegi na cellulit

zabiegi na cellulit

 

Cellulit jest problemem, który dotyka nie tylko otyłe osoby. Równie często pojawia się u kobiet młodych i szczupłych. Przyczyny pojawienia się cellulitu są zróżnicowane.

Zalicza się do nich:

  • Zbyt małą ilość ruchu
  • Niewłaściwą dietę
  • Zatrzymanie wody
  • Przyjmowanie leków hormonalnych (także terapia hormonalna)
  • Noszenie ciasnych spodni, które zaburzają krążenie i zakładanie nogi na nogę
  • Palenie tytoniu
  • Picie dużych ilości kawy i czarnej herbaty

Wyróżnia się 4 stopnie zaawansowania cellulitu: w pierwszym z nich zmiany nie są widoczne gołym okiem, a w czwartym, oprócz widocznych zmian, pojawia się już delikatny ból spowodowany stanem zapalnym.

Oprócz zabiegów na cellulit, walka z nim polega również na skupieniu się na pielęgnacji, czyli regularnym wykonywaniu peelingu i masowaniu skóry przy pomocy antycellulitowego kosmetyku. Ważna jest poprawa krążenia, do czego przyczynią się masaże przy pomocy bańki chińskiej, spacery, noszenie luźniejszych spodni i bogata w owoce dieta. Aby usunąć toksyny, potrzebne jest dostarczanie organizmowi dużej ilości wody niegazowanej. Częstotliwość posiłków powinna być dość duża – jemy mniej, a częściej, czyli co 2-3 godziny. Oprócz wody pijemy zieloną herbatę i herbatki ziołowe.

W gabinecie kosmetycznym możemy skorzystać z zabiegów na cellulit, które wygładzą skórę oraz usprawnią krążenie i wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Należą do nich m.in. lipomax plus, endomasaż, fala radiowa RF, masaż bańką chińską.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Maderoterapia Wrocław - masaż antycellulitowy

Maderoterapia - manualny masaż antycellulitowy

Kolumbijski masaż o intensywnym działaniu ujędrniającym, napinającym i antycellulitowym.

Zabieg na ciało - Fale radiowe RF

Fale Radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Karboksyterapia na ciało

Niezwykle skuteczna broń w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami, czy bliznami.

LIPOMAX - zabiegi wyszczuplające na ciało

Zabieg wyszczuplający modelujący oraz antycellulitowy, wykorzystujący jednocześnie trzy najskuteczniejsze technologie - bipolarny RF, endomasaż oraz podczerwony laser biostymulujący.

Micro-meso-roller - mikromesoterapia

Mezoterapia mikroigłowa - mikromezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy, wyraźnie wypłycający istniejące zmarszczki, poprawiający gęstość i grubość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Idealny dla skór dojrzałych, wiotkich, cienkich.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław, Krzyki
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.