Zabiegi na cellulit

zabiegi na cellulit

 

Cellulit jest problemem, który dotyka nie tylko otyłe osoby. Równie często pojawia się u kobiet młodych i szczupłych. Przyczyny pojawienia się cellulitu są zróżnicowane.

Zalicza się do nich:

  • Zbyt małą ilość ruchu
  • Niewłaściwą dietę
  • Zatrzymanie wody
  • Przyjmowanie leków hormonalnych (także terapia hormonalna)
  • Noszenie ciasnych spodni, które zaburzają krążenie i zakładanie nogi na nogę
  • Palenie tytoniu
  • Picie dużych ilości kawy i czarnej herbaty

Wyróżnia się 4 stopnie zaawansowania cellulitu: w pierwszym z nich zmiany nie są widoczne gołym okiem, a w czwartym, oprócz widocznych zmian, pojawia się już delikatny ból spowodowany stanem zapalnym.

Oprócz zabiegów na cellulit, walka z nim polega również na skupieniu się na pielęgnacji, czyli regularnym wykonywaniu peelingu i masowaniu skóry przy pomocy antycellulitowego kosmetyku. Ważna jest poprawa krążenia, do czego przyczynią się masaże przy pomocy bańki chińskiej, spacery, noszenie luźniejszych spodni i bogata w owoce dieta. Aby usunąć toksyny, potrzebne jest dostarczanie organizmowi dużej ilości wody niegazowanej. Częstotliwość posiłków powinna być dość duża – jemy mniej, a częściej, czyli co 2-3 godziny. Oprócz wody pijemy zieloną herbatę i herbatki ziołowe.

W gabinecie kosmetycznym możemy skorzystać z zabiegów na cellulit, które wygładzą skórę oraz usprawnią krążenie i wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Należą do nich m.in. ShapeO+, endomasaż, RF, drenaż limfatyczny, elektrostymulacja i mezoterapia igłowa.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

masaż bańką chińską Wrocław przeciw cellulitowi

Masaż bańką chińską

Antycellulitowy masaż bańką chińską to mało inwazyjna i jednocześnie bardzo skuteczna metoda do walki z "pomarańczową skórką". To łatwy i skuteczny sposób na likwidację obrzęków i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Zabieg na ciało - Fale radiowe RF

Fale Radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

LIPOMAX - zabiegi wyszczuplające na ciało

Zabieg wyszczuplający modelujący oraz antycellulitowy, wykorzystujący jednocześnie trzy najskuteczniejsze technologie - bipolarny RF, endomasaż oraz podczerwony laser biostymulujący.

Mezoterapia bezigłowa z RF lub Endomasażem

Mezoterapia + RF lub Endomasaż

Zmasowany atak na cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, luźną i wiotką skórę brzucha, ud i pośladków.

Endomasaż

Endomasaż

To idealny zabieg dla osób borykających się z problemem dużego głębokiego cellulitu, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami oraz zatrzymywaniem wody w organizmie.

Kontakt

Salon kosmetyczny we Wrocławiu
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław Krzyki
dolnośląskie, Polska
604 797 875

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :)

- Anna M. (źródło: miejsca google/opinie)