Naczynka na ciele

naczynka na nogach

 

Popękane naczynka krwionośne są widoczne głównie na twarzy, ale można je zauważyć również na ciele. Teleangiektazje pojawiają się także w miejscach, które latem narażamy na nadmierne opalanie, czyli na dekolcie, karku i w górnej części pleców. Im cieńsza i bardziej sucha skóra, tym bardziej jest ona narażona na pękanie naczynek. Problemowi sprzyja także przyjmowanie estrogenów.

Zarówno w pielęgnacji domowej, jak i w zabiegach gabinetowych skupiamy się na wzmocnieniu i uszczelnieniu naczyń. Niektóre z nich można u nas nawet zamknąć, czyli usunąć. Ważna jest jednak dalsza odpowiednia pielęgnacja i ochrona, ponieważ skóra naczyniowa będzie skłonna do pękania naczynek przez cały czas. Wzmocnienie ich ścianek odpowiednimi składnikami sprawi, że naczynia staną się bardziej wytrzymałe, a zaczerwienienia w dużej mierze znikną.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem. Polega na podaniu antyoksydantów w głębokie warstwy skóry, przy użyciu sprzężonego tlenu.

Laserowe zamykanie naczynek laserm E-light VPL SHR - to bardzo precyzyjna, bezpieczna i skuteczna metoda zamykania naczynek oraz likwidowania innych problemów naczyniowych.

Termoliza - zamykanie naczynek

TERMOLIZA Epilan to wysokiej klasy urządzenie do trwałego ZAMYKANIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH. Termoliza Epilan to precyzja, skuteczność i bezpieczeństwo.

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd