Nadmierne owłosienie

 

Nadmierne owłosienie na cieleChociaż włosy są naturalnym wytworem naskórka i pełnią istotne funkcje: termoregulacyjną oraz ochronną, to nie zawsze są one przez nas samych akceptowane. Obecnie nikogo specjalnie nie zdziwi widok gładkich pach, zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Niektórzy wykonują depilację samodzielnie, w zaciszu domowym, inni korzystają z usług kosmetyczki. Jeżeli Twoim problemem jest nadmierne owłosienie, które utrudnia Ci życie i zabiera pewność siebie, warto pomyśleć nad metodami, które pozwolą na dłużej cieszyć się gładką skórą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

W naszym gabinecie kosmetycznym proponujemy m.in. dwie najbardziej skuteczne metody usuwania niechcianego owłosienia. Jest to fotoepilacja E-LIGHT i bezbolesne woskowanie Waxperts Wax.

Fotoepilacja E-LIGHT, czyli usuwanie owłosienia za pomocą urządzenia  E-LIGHT jest zaliczane do najbardziej efektownych zabiegów. Laser ten łączy energię światła IPL z energią prądu RF (fal radiowych). Ponieważ promienie docierają na różną głębokość skóry, zabieg zapewnia skuteczność. Podobnie  jak przy innych fotoepilacjach, dla uzyskania zadowalających efektów konieczna jest seria zabiegów, ale zaletą jest m.in. to, że depilacja E-LIGHT wywołuje mniejszy dyskomfort i nie wymaga użycia znieczulenia. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą kosmetyczką.

Drugą propozycją jest Waxperts Wax, czyli tzw. „bezbolesne woskowanie”. Oczywiście woskowanie nie może być zupełnie bezbolesne, ale dzięki zastosowaniu specjalnego ochronnego olejku przed zabiegiem, na skórze powstaje warstwa ochronna, która zapobiega zrywaniu naskórka podczas depilacji. Zabiegi z użyciem wosków Waxperts dają minimum bólu i maksimum gładkości, ponieważ chwytają nawet krótsze włoski. Kosmetyki uzupełniające, z zawartością lawendy, działają na skórę kojąco i antybakteryjne, co jest ważne przy wrażliwej skórze lub przy skłonności do zapalenia mieszków włosowych.

Warto wiedzieć: nagłe pojawienie się nadmiernego owłosienia może wskazywać na zaburzenia hormonalne lub inny problem ze zdrowiem. Jeżeli jesteś kobietą i zauważyłaś u siebie owłosienie na brzuchu, twarzy lub podudziach, skonsultuj się z odpowiednim specjalistą. Porozmawiaj o swoim problemie z ginekologiem i endokrynologiem. 

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Waxperts Wax - komfortowa depilacja

Jesteś gotowa na rewolucję? Przedstawiamy uznaną na całym świecie bezpaskową metodę depilacji ciepłym woskiem Waxperts. 

Depilacja ciepłym woskiem

Nadmierne owłosienie dotyczy każdego z nas. Niechciane włoski pojawiają się wszędzie tam, gdzie my ich nie chcemy. Depilacja ciepłym woskiem przychodzi nam z pomocą.

Laserowe usuwanie owłosienia wrocław

Termoliza Epilan, zwana inaczej elektroepilacją jest jedyną trwałą metodą usuwania owłosienia uznaną przed FDA.

Fotoepilacja E-light

Depilacja laserowa we Wrocławiu laserem E-light VPL SHR to innowacyjna metoda, która znacznie zwiększa skuteczność zabiegów trwałej depilacji. Dzięki niej pozbędziesz się zbędnych włosków szybciej i efektywniej!

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd