Nadwaga

 

nadwagaZwiększenie masy ciała wiąże się z wieloma problemami natury estetycznej. Chociaż osoby pulchne wyglądają na twarzy znacznie młodziej niż ich szczupli rówieśnicy, to pojawiają się u nich inne problemy.

Skutkiem zbyt dużej masy ciała są odparzenia, cellulit i podwójny podbródek. Osoby z nadwagą często narzekają też na nadmierne pocenie się.  Chociaż częściej słyszy się o rozstępach spowodowanych zbyt szybkim chudnięciem i ekspresową dietą, także intensywne zwiększenie masy ciała sprzyja pojawieniu się rozstępów.

Odparzenia w okolicach pachwin, pośladków, pod piersiami wymagają stosowania pudrów i zasypek. Podobnie wygląda sprawa z potliwością. Podwójny podbródek można zredukować poprzez poprawę napięcia skóry oraz modelowanie twarzy makijażem. Walka z cellulitem dotyczy nie tylko osób otyłych.

Niekiedy nadwaga spowodowana jest zmianami hormonalnymi lub przyjmowaniem leków, często towarzyszy temu nadmierne owłosienie i nadpotliwość. Chociaż każda taka sytuacja wymaga konsultacji z lekarzem, my także możemy pomóc w lepszym samopoczuciu, zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Zaproponujemy zabiegi modelujące i wysmuklające ciało. Zadbamy o kondycję skóry, poprawimy krążenie, zwiększymy i poprawimy odpływ limfy.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg na ciało - Fale radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Endomasaż

To idealny zabieg dla osób borykających się z problemem dużego głębokiego cellulitu, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami oraz zatrzymywaniem wody w organizmie.

Zabieg wyszczuplający modelujący oraz antycellulitowy, wykorzystujący jednocześnie trzy najskuteczniejsze technologie - bipolarny RF, endomasaż oraz podczerwony laser biostymulujący.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd