Cienie pod oczami

cienie pod oczami

Cienie pod oczami są problemem, który pojawia się niezależnie od wieku. Są też problemem, z którym samodzielna walka przypomina walkę z wiatrakami. Jedyne co jest łatwe w przypadku cieni, choć też niekoniecznie, to ich tuszowanie przy pomocy żółtego korektora.

Przyczyny powstawania cieni pod oczami są złożone. Na ich pojawienie się ma wpływ zmęczenie, słabe odżywienie skóry i organizmu, cienki, prześwitujący naskórek, niedotlenienie, które może wynikać z nieprzebywania na świeżym powietrzu, a także geny. Cienie mogą wskazywać również na odwodnienie, alergię, nietolerancję glutenu lub niedoczynność tarczycy.

Domowa pielęgnacja okolic oczu powinna uwzględniać nie tylko stosowanie kremów i żeli, ale też masaż i gimnastykę. Gimnastyka oczu polega na: kierowaniu wzroku w górę,  w prawo, w dół i w lewo, a także na mruganiu i wykonywaniu ruchów okrężnych gałką oczną.

W kosmetykach do pielęgnacji domowej powinny znaleźć się: arnika, kasztanowiec, miłorząb japoński, witamina K lub kofeina. Z zabiegów dostępnych w zaciszu własnego domu można też wymienić: okłady z zimnych plasterków ogórka, ciepłe okłady z herbaty lub świetlika, a także nałożenie na powieki papki ze zmiksowanego, surowego ziemniaka.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Mezoterapia bezigłowa - zabieg pod oczy

Całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób na odmłodzenie i odświeżenie skóry wokół oczu. To zabieg, który polecany jest każdemu, bez względu na wiek.

Argipeel - kwas pod oczy

Argipeel to peeling chemiczny zawierający 20% kwasu mlekowego i 20% argininy, wzbogacony o łagodzący aloes i alantoinę.

Sekret młodego spojrzenia - zabieg pod oczy

Idealny zabieg nawilżający, poprawiający kondycję zmęczonej skóry pod oczami oraz powiek.

Zabieg pod oczy - Shapeo+

ShapeO+ to urządzenie, które łączy dwie najskuteczniejsze metody w walce z niedoskonałościami skóry i efektami upływającego czasu.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd