Zabiegi na cienie pod oczami

zabiegi na cienie pod oczami po ciężkim dniu w pracy

Zabiegi na cienie pod oczami – jak trwale pozbyć się problemu?

Cienie pod oczami są problemem, który pojawia się niezależnie od wieku. Samodzielna walka z nimi przypomina niestety walkę z wiatrakami. Nie da się ich trwale usunąć domowymi sposobami – można jedynie zatuszować je przy pomocy żółtego korektora. Dla wielu osób takie rozwiązanie jest jednak niewystarczające. Właśnie dlatego dzisiejsze gabinety kosmetyczne oferują również zabiegi na cienie pod oczami.

Likwidacja cieni pod oczami – warto poszukać przyczyny

Likwidacja cieni pod oczami nie jest prosta, ponieważ przyczyny ich powstawania są złożone. Na ich pojawienie się ma wpływ zmęczenie, słabe odżywienie skóry i organizmu, cienki, prześwitujący naskórek, niedotlenienie, które może wynikać z nieprzebywania na świeżym powietrzu, a także geny. Cienie mogą wskazywać również na odwodnienie, alergię, nietolerancję glutenu lub niedoczynność tarczycy.

Usuwanie cieni pod oczami - domowe sposoby

Domowa pielęgnacja okolic oczu powinna uwzględniać nie tylko stosowanie kremów i żeli, ale też masaż i gimnastykę. Gimnastyka oczu polega na: kierowaniu wzroku w górę,  w prawo, w dół i w lewo, a także na mruganiu i wykonywaniu ruchów okrężnych gałką oczną. Taka "praca" pomoże Ci w znacznym stopniu w usunięciu cieni pod oczami.

W kosmetykach do pielęgnacji domowej powinny znaleźć się: arnika, kasztanowiec, miłorząb japoński, witamina K lub kofeina. Z zabiegów dostępnych w zaciszu własnego domu można też wymienić: okłady z zimnych plasterków ogórka, ciepłe okłady z herbaty lub świetlika, a także nałożenie na powieki papki ze zmiksowanego, surowego ziemniaka. Choć usunięcie cieni pod oczami domowymi sposobami jest bardzo trudne, to regularna pielęgnacja domowa znacznie je zmniejszy.

Profesjonalne zabiegi na cienie pod oczami – poznaj dostępne metody!

Wszystkie wcześniej opisane metody to są jednak doraźne. Jeśli chcesz pozbyć się problemu na stałe, wypróbuj najlepsze, profesjonalne zabiegi na cienie pod oczami dostępne w gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna! Poniżej znajdziesz pełną listę zabiegów wraz ze szczegółowymi opisami.

 

Zabiegi na cienie pod oczami - poznaj ofertę:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Sekret młodego spojrzenia - zabieg pod oczy

Idealny zabieg nawilżający, poprawiający kondycję zmęczonej skóry pod oczami oraz powiek.

Argipeel - kwas pod oczy

Arginin to peeling chemiczny zawierający 20% kwasu mlekowego i 20% argininy, wzbogacony o łagodzący aloes i alantoinę.

Przełomowy zabieg w nieinwazyjnym odmładzaniu delikatnej skóry okolic oczu. Skuteczny również na problem opadającej powieki!

Mezoterapia bezigłowa - zabieg pod oczy

Całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób na odmłodzenie i odświeżenie skóry wokół oczu. To zabieg, który polecany jest każdemu, bez względu na wiek.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd