Zamykanie naczynek na twarzy

zabiegi na naczynka czyli jak usunąć naczynka w salonie kosmetycznym

Zabiegi na naczynka – w jakim wieku zacząć stosować?

Rozszerzone naczynka krwionośne (teleangiektazje) to jeden z najczęstszych objawów cery naczyniowej. Pierwsze pojawiają się z reguły bardzo wcześnie, bo już po 20 roku życia. Są one jednak na tyle mało widoczne, że często ich po prostu nie zauważamy. Problem staje się bardziej widoczny zwykle między 35 a 45 rokiem życia. To ostatni moment na zastosowanie serii skutecznych zabiegów wzmacniających naczynka!

Cera naczynkowa profesjonalne zabiegi – warto?

Pielęgnacja cery naczyniowej jest trudna, ponieważ ten rodzaj cery jest z reguły wrażliwy zarówno na składniki występujące w kosmetykach, jak i na czynniki środowiskowe. Wraz ze wzrostem ilości „pajączków” osoba nimi dotknięta zaczyna odczuwać coraz większy dyskomfort i ma kłopot z codziennym makijażem, który przestaje kamuflować te niedoskonałości. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wizyta u kosmetyczki, która zamknie naczynka i zaleci odpowiednią pielęgnację.

Zamykanie naczynek - metody

Istnieją rozmaite zabiegi, które pozwalają na wzmocnienie i uszczelnienie naczynek. Możliwe jest także zamknięcie naczynek już pękniętych – szczególnie polecamy laserowe zamykanie naczynek. Oprócz zabiegów w gabinecie kosmetycznym ważna jest pielęgnacja domowa i zmiana trybu życia: ograniczenie spożywania przypraw i alkoholu, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, unikanie gorących kąpieli, stronienie od stresu.

Laserowe zamykanie naczynek – na czym polega?

Zabieg laserowego usuwania naczynek polega wykorzystaniu energii lasera do trwałego zamknięcia rozszerzonego naczynka. To bardzo szybka, bezpieczna i skuteczna metoda, która pozwala trwale zamknąć naczynka na nosie, policzkach, a także w pozostałych strefach twarzy i ciała. Jeśli dodatkowo zastosujemy się do zaleceń, które ograniczą powstawanie nowych teleangiektazji, efekt zabiegu utrzyma się na stałe. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat.

 

zamykanie naczynek - sprawdzone, skuteczne metody:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem. Polega na podaniu antyoksydantów w głębokie warstwy skóry, przy użyciu sprzężonego tlenu.

Laserowe zamykanie naczynek laserm E-light VPL SHR - to bardzo precyzyjna, bezpieczna i skuteczna metoda zamykania naczynek oraz likwidowania innych problemów naczyniowych.

Termoliza - zamykanie naczynek

TERMOLIZA Epilan to wysokiej klasy urządzenie do trwałego ZAMYKANIA NACZYŃ KRWIONOŚNYCH. Termoliza Epilan to precyzja, skuteczność i bezpieczeństwo.

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

Al. Armii Krajowej 4b/5, Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd