Trwałe usuwanie owłosienia

trwałe usuwanie owłosienia metodami dostępnymi w salonie urody

Usuwanie owłosienia u kosmetyczki – czym się różni od domowego?

Golenie włosów maszynką to bardzo niewygodne rozwiązanie. Aby mieć stale gładkie ciało, trzeba to robić bardzo często, narażając się przy tym na nieprzyjemne podrażnienia, zacięcia, wrastanie włosków lub nawet zapalenie mieszków. Profesjonalna depilacja w gabinecie kosmetycznym może uwolnić Cię od tych problemów! Poznaj sprawdzone sposoby trwałego usuwania owłosienia u kosmetyczki.

Trwałe usuwanie owłosienia – warto?

Najwygodniejszym sposobem depilacji jest usuwanie owłosienia na stałe. Można tego dokonać, wykorzystując bardzo skuteczny zabieg laserowy. Seria zabiegów laserowych trwale niszczy mieszki włosowe, dzięki czemu włosy zupełnie przestają rosnąć!

Trwałe usuwanie owłosienia - opinie

Opinie na temat trwałej depilacji – epilacji przy pomocy lasera lub termolizy (elektrokoaugulacji)  twarzy i ciała są niemal w 100% pozytywne! Klienci, którzy skorzystali z tej metody, cenią sobie przede wszystkim czas zaoszczędzony na codziennym goleniu i niezwykłą wygodę – nie trzeba myśleć o depilacji np. przed wizytą na siłowni czy basenie. Skóra zawsze wygląda świetnie!

Wypróbuj usuwanie owłosienia na stałe!

Jeżeli Twoim problemem jest nadmierne owłosienie, które utrudnia Ci życie i zabiera pewność siebie, warto pomyśleć nad trwałym usunięciem owłosienia, które pozwoli na dłużej cieszyć się gładką skórą! Najkorzystniejszą i najskuteczniejszą metodę pomoże dobrać Ci Nasz Specjalista. Wskaże częstotliwość i zarekomenduje rodzaj epilacji dla Ciebie.

 

Trwałe usuwanie owłosienia - sprawdzone metody:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Depilacja ciepłym woskiem

Depilacja ciepłym woskiem

Nadmierne owłosienie dotyczy każdego z nas. Niechciane włoski pojawiają się wszędzie tam, gdzie my ich nie chcemy. Depilacja ciepłym woskiem przychodzi nam z pomocą.

Laserowe usuwanie owłosienia wrocław

Trwałe usuwanie owłosienia - termoliza

Termoliza Epilan, zwana inaczej elektroepilacją jest jedyną trwałą metodą usuwania owłosienia uznaną przez FDA.

Fotoepilacja E-light

Depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa we Wrocławiu laserem E-light VPL SHR to innowacyjna metoda, która znacznie zwiększa skuteczność zabiegów trwałej depilacji. Dzięki niej pozbędziesz się zbędnych włosków szybciej i efektywniej!

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław, Krzyki
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.