Zabiegi na trądzik

zabiegi przeciwtrądzikowe na twarz w salonie urody poczucie piękna

Zabiegi na trądzik – nie tylko dla młodych!

Chociaż trądzik jest z reguły wpisany w młodzieńczość, to nie znaczy, że mamy się z nim zaprzyjaźnić. Odpowiednio dobrane zabiegi na trądzik u kosmetyczki pomogą uporać się z nadmiernym łojotokiem, stanem zapalnym czy możliwością pojawienia się blizn potrądzikowych.

Zabiegi przeciwtrądzikowe – na jakie objawy?

Trądzik młodzieńczy najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania. Bywa jednak, że problem niedoskonałości towarzyszy nam nawet po 30 roku życia. Skóra trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji, ponieważ z reguły ma cechy charakterystyczne zarówno cery tłustej, jak również cery wrażliwej. Właśnie dlatego warto skorzystać z zabiegów przeciwtrądzikowych u kosmetyczki!

Przyczyną problemów z niedoskonałościami jest nadmierna praca hormonów, gruczołów łojowych i nieodpowiednia dieta. Sytuację z reguły pogarszają często popełniane błędy pielęgnacyjne, takie jak nadmierne wysuszanie skóry poprzez kosmetyki antybakteryjne i matujące oraz toniki zawierające alkohol. Zaburzona w ten sposób równowaga hydrolipidowa przynosi uczucie przesuszenia i podrażnienia, a to z kolei stymuluje dalsze wytwarzanie łoju. Koło się zamyka.

Masz już dość wiecznie zanieczyszczonej skóry i nawracających stanów zapalnych? Chcesz złagodzić lub całkowicie pozbyć się problemu? Mamy na to swoje sposoby! Zaufaj nam, a zobaczysz różnicę. Oto nasze rozwiązania!

Zabiegi na trądzik u kosmetyczki – jak wygląda wizyta?

Podstawą dobrze dobranej pielęgnacji jest przeprowadzenie wywiadu i dokładne zdiagnozowanie aktualnej kondycji cery. Zapytamy o stosowane w domu kosmetyki, tryb życia i dietę. W zależności od grubości skóry i rodzaju widocznych zmian określimy dalszy plan działania. Może on obejmować manualne oczyszczanie, zabiegi złuszczające z użyciem różnorodnych kwasów, a także kuracje laserowe BLACK DOLL, E-LIGHT, oczyszczanie wodorowe, (peeling wodno-tlenowy) czy dezinkrustracja. Podczas pierwszej wizyty zaproponujemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej, które wzmocnią efekty gabinetowych zabiegów. Po wyciszeniu wszystkich zapalnych zmian skoncentrujemy się na usunięciu przebarwień i blizn potrądzikowych. Tutaj dobierzemy indywidualnie do potrzeb Twojej skóry zabiegi, mezoterapię mikroigłową, praca z żelem bioaktywym estgen.

Zabiegi na trądzik laser – ile kosztuje?

Koszt laserowego zabiegu na trądzik wynosi ok. 360zł. Rekomendowane zabiegi z reguły trzeba powtórzyć kilkukrotnie, wedle zaleceń kosmetologa.

Pozostałe zabiegi kosmetyczne na trądzik - ceny

Cena pozostałych zabiegów to od 140 zł za peeling kawitacyjny do 240 zł za peeling chemiczny. Niektóre z nich wykonuje się jednorazowo, ale większość wymaga powtórzenia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy, obejrzymy skórę i zaproponujemy skuteczną terapię przygotowaną INDYWIDUALNIE DLA CIEBIE!

 

POZNAJ BOGATĄ OFERTĘ ZABIEGÓW PRZECIWTRĄDZIKOWYCH:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Czysta jak łza - oczyszczanie twarzy manualne

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Mandelic peel - kwas migdałowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym. Świetnie sprawdza się w walcez niedoskonałościami skóry.

Indywidualna terapia przeciwtrądzikowa

Zabiegu na twarz

Trądzik to trudny problem, z którym najczęściej próbuje się walczyć na wiele sposobów.

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Zabiegu na twarz

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją

Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją to nowatorski zabieg pielęgnacji skóry.

Comodex - zabieg przeciwtrądzikowy

Zabiegu na twarz

Comodex to innowacyjny zabieg przeznaczony dla cer tłustych, mieszanych i trądzikowych.

Acne Peel - kwas na trądzik

ACNE PEEL - skuteczny peeling chemiczny na zmiany trądzikowe, potrądzikowe, trądzik różowaty, zanieczyszczoną skórę. Dermatologiczny peeling dla skór tłustych i wrażliwych.

Laserowe leczenie trądziku - zabieg BLACK DOLL Wrocław

Zabiegu na twarz

Laserowy peeling węglowy to idealny zabieg dla osób zmagających się z nawracającym trądzikiem. Zabieg Black Doll to najnowocześniejsza metoda laserowego leczenia trądziku.

Zabieg oczyszczanie twarzy Wrocław - zabieg dezinkrustacji

Dezinkrustacja - zabieg oczyszczania twarzy

Dezinkrustacja to intensywny zabieg oczyszczania twarzy, innowacyjna nowa metoda walki z problemami takimi jak: zaskórniki, świecenie, rozszerzone pory czy nadmierny łojotok.

Azelac - kwas azelainowy

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Kompleksowa terapia wodorowa o działaniu anti aging

Terapia oczyszczania wodorowego, to kompleksowa pielęgnacja o działaniu anti aging. Jest to zabieg komplementarnej pielęgnacji skóry.

Oczyszczanie kwasami Wrocław - przebieg zabiegu

Oczyszczanie + Kwas, czyli oczyszczanie kwasami

Oczyszczanie kwasami to połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego peelingu medycznego i oczyszczania skóry.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salicylic- kwas salicylowy

Salicylic - dermatologiczny peeling chemiczny, jedyny kwas działający intensywnie na zmiany zapalne na skórze, a jednocześnie delikatny dla skór wrażliwych. Ma działanie wyciszające, przeciwtrądzikowe, wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

estGen - inżynieria tkankowa

estGen to inżynieria tkankowa, zabieg zaawansowany technologicznie, to kompleksowa regeneracja i odbudowa tkanek.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław, Krzyki
NIP 8992471125

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.