Zabiegi na trądzik

zabiegi przeciwtrądzikowe na twarz w salonie urody poczucie piękna

Zabiegi na trądzik – nie tylko dla młodych!

Chociaż trądzik jest z reguły wpisany w młodzieńczość, to nie znaczy, że mamy się z nim zaprzyjaźnić. Odpowiednio dobrane zabiegi na trądzik u kosmetyczki pomogą uporać się z nadmiernym łojotokiem, stanem zapalnym czy możliwością pojawienia się blizn potrądzikowych.

Zabiegi przeciwtrądzikowe – na jakie objawy?

Trądzik młodzieńczy najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania. Bywa jednak, że problem niedoskonałości towarzyszy nam nawet po 30 roku życia. Skóra trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji, ponieważ z reguły ma cechy charakterystyczne zarówno cery tłustej, jak również cery wrażliwej. Właśnie dlatego warto skorzystać z zabiegów przeciwtrądzikowych u kosmetyczki!

Przyczyną problemów z niedoskonałościami jest nadmierna praca hormonów, gruczołów łojowych i nieodpowiednia dieta. Sytuację z reguły pogarszają często popełniane błędy pielęgnacyjne, takie jak nadmierne wysuszanie skóry poprzez kosmetyki antybakteryjne i matujące oraz toniki zawierające alkohol. Zaburzona w ten sposób równowaga hydrolipidowa przynosi uczucie przesuszenia i podrażnienia, a to z kolei stymuluje dalsze wytwarzanie łoju. Koło się zamyka.

Masz już dość wiecznie zanieczyszczonej skóry i nawracających stanów zapalnych? Chcesz złagodzić lub całkowicie pozbyć się problemu? Mamy na to swoje sposoby! Zaufaj nam, a zobaczysz różnicę. Oto nasze rozwiązania!

Zabiegi na trądzik u kosmetyczki – jak wygląda wizyta?

Podstawą dobrze dobranej pielęgnacji jest przeprowadzenie wywiadu i dokładne zdiagnozowanie aktualnej kondycji cery. Zapytamy o stosowane w domu kosmetyki, tryb życia i dietę. W zależności od grubości skóry i rodzaju widocznych zmian określimy dalszy plan działania. Może on obejmować manualne oczyszczanie, zabiegi złuszczające z użyciem różnorodnych kwasów, a także leczenie laserem E-LIGHT, oxybrazję (peeling wodno-tlenowy) czy mezoterapię bezigłową. Podczas pierwszej wizyty zaproponujemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej, które wzmocnią efekty gabinetowych zabiegów. Po wyciszeniu wszystkich zapalnych zmian skoncentrujemy się na usunięciu przebarwień i blizn potrądzikowych.

Zabiegi na trądzik laser – ile kosztuje?

Koszt laserowego zabiegu na trądzik wynosi od 150 zł do 200 zł. Zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie. Jeśli seria obejmuje siedem lub więcej zabiegów, to siódmy zabieg wykonywany jest GRATIS. 

Pozostałe zabiegi kosmetyczne na trądzik - ceny

Cena pozostałych zabiegów to od 120 zł za oczyszczanie manualne do 170 zł za peeling chemiczny. Niektóre z nich wykonuje się jednorazowo, ale większość wymaga powtórzenia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy, obejrzymy skórę i zaproponujemy skuteczną terapię przygotowaną INDYWIDUALNIE DLA CIEBIE!

 

POZNAJ BOGATĄ OFERTĘ ZABIEGÓW PRZECIWTRĄDZIKOWYCH:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MESOESTETIC o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym.

Mezoterapia bezigłowa wrocław

Zabieg mezoterapii bezigłowej stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami.

peeling kawitacyjny wrocław, Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Peeling kawitacyjny jest alternatywą dla intensywnych zabiegów oczyszczających oraz złuszczających. 

Kwas pirogronowo-mlekowy - Pyruvic Peel

Pyruvic peel - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma idealny dla skór zanieczyszczonych z licznymi zaskórnikami, stanami zapalnymi, a także jako terapia photo-anti-aging.

Zabieg oczyszczanie twarzy Wrocław - zabieg dezinkrustacji

Dezinkrustacja to intensywny zabieg oczyszczania twarzy, innowacyjna nowa metoda walki z problemami takimi jak: zaskórniki, świecenie, rozszerzone pory czy nadmierny łojotok.

Chemiczny peeling medyczny spa peel lightening

Spa peel lightening - jedyny delikatny dla skóry, skutecznie rozjaśniający peeling chemiczny.

Intensywne oczyszczanie - enzymy Rhonda Allison

Skuteczna i intensywna odpowiedź na problemy skór tłustych z nawracającymi niedoskonałościami.

Oczyszczanie kwasami Wrocław - przebieg zabiegu

Oczyszczanie kwasami to połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego peelingu medycznego i oczyszczania skóry.

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Laserowy peeling węglowy to idealny zabieg dla osób zmagających się z nawracającym trądzikiem. Zabieg Black Doll to najnowocześniejsza metoda laserowego leczenia trądziku.

Mikrodermabrazja + oczyszczanie - zabieg na twarz

Mikrodermabrazja + oczyszczanie to wszechstronny zabieg na problemy skór suchych, szarych, matowych, na przebarwienia, nadmierny łojotok, czy rozstępy.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salipeel Lic - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma, jedyny kwas zamknięty w liposomach ma działanie wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd