Trądzik

Trądzik

Chociaż trądzik jest z reguły wpisany w młodzieńczość, to nie znaczy, że mamy się z nim zaprzyjaźnić. Właściwa pielęgnacja skóry pomoże uporać się z nadmiernym łojotokiem, stanem zapalnym czy możliwością pojawienia się blizn potrądzikowych. Przyczyną problemu jest nadmierna praca hormonów, gruczołów łojowych i nieodpowiednia dieta. Dlatego też trądzik młodzieńczy pojawia się w okresie dojrzewania i często towarzyszy nam nawet po 30 roku życia. Skóra trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji, ponieważ nosi znamiona skóry tłustej, i wrażliwej zarazem. Najczęściej powtarzanym błędem pielęgnacyjnym jest nadmierne wysuszanie skóry poprzez kosmetyki antybakteryjne. Zaburzona w ten sposób równowaga hydrolipidową przynosi uczucie przesuszenia i podrażnienia tłustej skórze.

Masz już dość wiecznie zanieczyszczonej skóry i nawracających stanów zapalnych? Chcesz złagodzić lub całkowicie pozbyć się problemu? Mamy na to swoje sposoby. Zaufaj nam a zobaczysz różnicę. Oto nasz rozwiązania:

Przede wszystkim przeprowadzimy wywiad i dokładnie obejrzymy Twoją twarz. Zapytamy o stosowane w domu kosmetyki, tryb życia i dietę. W zależności od grubości skóry i rodzaju widocznych zmian, określimy dalszy plan działania. Może on obejmować manualne oczyszczanie, zabiegi złuszczające z użyciem różnorodnych kwasów, a także leczenie laserem E-LIGHT, oxybrazję (peeling wodno-tlenowy) czy mezoterapię bezigłową. Podczas pierwszej wizyty zaproponujemy też odpowiednie kosmetyki, dzięki którym stan cery znacznie się poprawi. Najczęściej popełnianym błędem pielęgnacyjnym jest nadmierne wysuszanie skóry (toniki z zawartością alkoholu i jedynie kremy matujące).

Jeżeli jesteś już wolny od ropnych zmian, ale na cerze pozostały nieładne przebarwienia lub blizny, również znajdziemy coś dla Ciebie.

W przypadku zabiegów laserowych koszt jednego z nich to od 150 zł do 200 zł. Zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie, przy czym 7 z nich jest wykonywany gratis. Cena pozostałych zabiegów to od 120 zł za oczyszczanie manualne do 170 zł za peeling chemiczny. Niektóre z nich wykonuje się jednorazowo, ale większość wymaga powtórzenia.

Zapraszamy na konsultację, podczas której porozmawiamy, obejrzymy skórę, zaproponujemy skuteczną terapię przygotowaną INDYWIDUALNIE DLA CIEBIE!

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Mikrodermabrazja + oczyszczanie - zabieg na twarz

Mikrodermabrazja + oczyszczanie to wszechstronny zabieg na problemy skór suchych, szarych, matowych, na przebarwienia, nadmierny łojotok, czy rozstępy.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salipeel Lic - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma, jedyny kwas zamknięty w liposomach ma działanie wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Mezoterapia bezigłowa wrocław

Zabieg mezoterapii bezigłowej stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami.

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MESOESTETIC o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym.

Leczenie trądziku E-light - Laser

Bardzo skuteczny zabieg przeciwtrądzikowy z wykorzystaniem światła IPL oraz fali radiowej RF.

peeling kawitacyjny wrocław, Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Peeling kawitacyjny to alternatywa  dla intensywnych zabiegów złuszczających. Może być wykonywany samodzielnie lub stanowić istotny dodatek pielęgnacyjny.

Kwas pirogronowo-mlekowy - Pyruvic Peel

Pyruvic peel - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma idealny dla skór zanieczyszczonych z licznymi zaskórnikami, stanami zapalnymi, a także jako terapia photo-anti-aging.

Dezinkrustracjato nowa metoda walki z niedoskonałościami skóry takimi, jak nadmierny łojotok, świecenie, rozszerzone pory, zaskórniki.

Chemiczny peeling medyczny spa peel lightening

Spa peel lightening - jedyny delikatny dla skóry, skutecznie rozjaśniający peeling chemiczny.

Intensywne oczyszczanie - enzymy Rhonda Allison

Skuteczna i intensywna odpowiedź na problemy skór tłustych z nawracającymi niedoskonałościami.

Zabieg na twarz - oczyszczanie + kwas

Połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego działania peelingu chemicznego i oczyszczania skóry, muszą gwarantować skuteczność!

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd