Zmarszczki

Zmarszczki

Starzenie się skóry i związane z nim powstawanie zmarszczek jest nieuniknione. Jednak odpowiednia pielęgnacja, zmiana niektórych przyzwyczajeń i samodyscyplina powinny pomóc opóźnić proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek.

Wyróżniamy różne rodzaje zmarszczek. Pierwsze z nich to zmarszczki mimiczne, zwane inaczej dynamicznymi. Pojawiają się one jako jedne z pierwszych i są efektem  częstego powtarzania pewnych ruchów, np. „kurze łapki” w okolicach oczu związane są z częstym śmianiem się, a „lwia zmarszczka” (pionowa na czole) ze smutkiem lub złością. Lwia zmarszczka nasila się też w okresie letnim, gdy przebywamy na nasłonecznionym terenie        i odruchowo marszczymy brwi, mrużąc oczy przed rażącym słońcem.  Częściowym rozwiązaniem, które pozwoli zapobiegać utrwaleniu lwiej zmarszczki jest noszenie ciemnych okularów. Pomaga też samokontrola, która jednak może być trudna, szczególnie dla osób, które są spontaniczne i emocjonalne. Gdy zmarszczki mimiczne ulegną utrwaleniu nazywa się je zmarszczkami statycznymi. Są to zmarszczki, które powstawały np. w wyniku marszczenia brwi i teraz są widoczne nawet wtedy, gdy tych brwi nie marszczymy.

Inny rodzaj zmarszczek to zmarszczki grawitacyjne, związane ze spadkiem jędrności skóry     i jej „ciągnięciem w dół”. Zmarszczki te zmieniają owal twarzy, tworząc tzw. „chomiki”, drugi podbródek lub bruzdy nosowo-wargowe. Te zmiany najczęściej skłaniają osoby w wieku 50-60 lat, co wizyty w naszym gabinecie.

Zmarszczki posłoneczne powstają w wyniku nadmiernego opalania. Pod wpływem słońca warstwa rogowa ulega pogrubieniu i widoczność zmarszczek pogłębia się. Na szczęście dość szybko można je wygładzić poprzez zabiegi działające złuszczająco.

Na każdy rodzaj zmarszczek istnieje rozwiązanie. Oferujemy zabiegi, które nie tylko poprawią napięcie skóry i ją wygładzą, ale widocznie wypełnią i rozprostują zmarszczki.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem. Polega na podaniu antyoksydantów w głębokie warstwy skóry, przy użyciu sprzężonego tlenu.

Argipeel - kwas pod oczy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, rozjaśniającym, idealny dla wrażliwej skóry okolic oczu. Jedyny kwas zalecany na okolice powieki górnej i dolnej.

ShapeO+

ShapeO+ to innowacyjny zabieg i urządzenie, które łączy dwie najskuteczniejsze metody w walce z niedoskonałościami skóry i efektami upływającego czasu (vacuum, EMS).

Fotoodmładzanie Wrocław E-light - Laser

Wszechstronny zabieg z użyciem urządzenia E-light, na różne problemy skórne. Fotoodmładzanie we Wrocławiu to zabieg wyraźnie i zauważalnie poprawiający jakość naszej skóry.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MESOESTETIC o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym.

Mezoterapia bezigłowa wrocław

Zabieg mezoterapii bezigłowej stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami.

Zabiegi na twarz - White tea

White tea - intensywne nieinwazyjne odmłodzenie skóry. To możliwe! Ale to nie wszystko, to niezwykle odprężający rytuał pielęgnacyjny, który odbuduje Twoją skórę.

Ferulac peel - kwas ferulowy z floretyną

Ferulac peel - booster system - nowa NANOjakość peelingów chemicznych, produkt medycznego laboratorium Lipoceutical o działaniu odmładzającym, intensywnie rozjaśniającym i regenerującym skórę.

Zabieg na twarz - fala radiowa RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów na twarz, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Zabieg przeciwzmarszczkowy - Retinol Royal koenzym Q10

Silnie przeciwzmarszczkowy rytuał pielęgnacyjny, oparty na skoncentrowanym retinolu, koenzymie Q10 i żeń-szeniu.

Cemiczny peeling medyczny - Resurfacing PH Formuła

Ekskluzywny, wieloetapowy zabieg do walki z problemem przedwczesnego starzenia się skóry.

Mikrodermabrazja - zabieg złuszczający

Mikrodermabrazję zalicza się do zabiegów o działaniu złuszczającym i oczyszczającym. Urządzenie, którym wykonuje się zabieg jest wyposażone w głowice diamentowe, które ścierają naskórek.

Zabieg pielęgnacyjny, rozjaśniający - Citrus Care

Zabieg rozjaśniający dla skóry zmęczonej, nieregularnej, pozbawionej blasku.

Zabieg przeciwzmarszczkowy - Fitness dla skóry

Podaruj swojej skórze naturalny zastrzyk młodości i witalności. Pozwól działać enzymom, zaufaj naturze.

Micro-meso-roller - mikromesoterapia

MICRO-MESO-ROLLER to zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy, wyraźnie wypłycający istniejące zmarszczki, poprawiający gęstość i grubość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Idealny dla skór dojrzałych, wiotkich, cienkich.

Zabieg pielęgnacyjny - Freihaut HY+

Zabieg na twarz Freihaut Hy+ to najbardziej ekskluzywna linia w ofercie marki Freihaut.

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd