30 +

 

zabiegi dla trzydziestolatków

W pielęgnacji cery trzydziestolatek skupiamy się głównie na ujędrnianiu i nawilżaniu. Około trzydziestki pogłębiają się pierwsze zmarszczki pod oczami i pojawia się tzw. „lwia zmarszczka”, czyli pionowa bruzda na czole. Skóra traci wodę, zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, a włókna kolagenowe zaczynają ulegać degradacji. Około 35 roku życia można zauważyć już delikatny spadek napięcia skóry, utratę jej gęstości. Owal twarzy zaczyna się delikatnie zmieniać, co można zaobserwować np. po obniżeniu brwi.

Niekiedy, po przebytym w młodości trądziku, pozostają jeszcze przebarwienia i blizny, a intensywny tryb życia sprawia, że pod oczami pojawiają się nieestetyczne cienie. Kobiety w tym wieku często są już po pierwszej ciąży, to sprowadza się do problemów z przebarwieniami hormonalnymi, rozstępami i cellulitem. Często terapia hormonalna sprawia, że nadmierne owłosienie na ciele jest wtedy jeszcze bardziej kłopotliwe niż zwykle. Możemy pomóc w każdym z tych tematów, zarówno w pozbyciu się owłosienia, jak i w wygładzeniu skóry i rozjaśnieniu przebarwień.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Fotoodmładzanie Wrocław E-light - Laser

Wszechstronny zabieg z użyciem urządzenia E-light, na różne problemy skórne. Fotoodmładzanie we Wrocławiu to zabieg wyraźnie i zauważalnie poprawiający jakość naszej skóry.

Zabieg pielęgnacyjny, rozjaśniający - Citrus Care

Zabieg rozjaśniający dla skóry zmęczonej, nieregularnej, pozbawionej blasku.

Mezoterapia bezigłowa wrocław

Zabieg mezoterapii bezigłowej stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami.

Zabieg na twarz - oczyszczanie + kwas

Połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego działania peelingu chemicznego i oczyszczania skóry, muszą gwarantować skuteczność!

Zabieg pielęgnacyjny - Freihaut HY+

Zabieg na twarz Freihaut Hy+ to najbardziej ekskluzywna linia w ofercie marki Freihaut.

Zabieg na twarz - fala radiowa RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów na twarz, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Chemiczny peeling medyczny spa peel lightening

Spa peel lightening - jedyny delikatny dla skóry, skutecznie rozjaśniający peeling chemiczny.

Zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem. Polega na podaniu antyoksydantów w głębokie warstwy skóry, przy użyciu sprzężonego tlenu.

peeling kawitacyjny wrocław, Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Peeling kawitacyjny to alternatywa  dla intensywnych zabiegów złuszczających. Może być wykonywany samodzielnie lub stanowić istotny dodatek pielęgnacyjny.

Argipeel - kwas pod oczy

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MEDIDERMA o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, rozjaśniającym, idealny dla wrażliwej skóry okolic oczu. Jedyny kwas zalecany na okolice powieki górnej i dolnej.

usuwanie, zamykanie naczynek wrocław E-light

Zabieg E-light jest stosowany do obkurczania i zamykania pojedynczych naczynek, jak i całej sieci naczyń krwionośnych.

Zabieg przeciwzmarszczkowy - Retinol Royal koenzym Q10

Silnie przeciwzmarszczkowy rytuał pielęgnacyjny, oparty na skoncentrowanym retinolu, koenzymie Q10 i żeń-szeniu.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salipeel Lic - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma, jedyny kwas zamknięty w liposomach ma działanie wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Zabiegi wg wieku

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd