Jakie usługi świadczy profesjonalny gabinet kosmetyczny?

Poczucie piekna 08Popyt na zabiegi kosmetyczne jest dziś na tyle duży, że na rynku w szybkim tempie przybywa kolejnych salonów. Różnią się one od siebie nie tylko doświadczeniem, renomą, profesjonalizmem czy ceną, ale także i zakresem usług. Profesjonalne gabinety kosmetyczne swoim klientom oferują usługi bardzo różnorodne. Co cieszy się dziś największą popularnością?

 

Kosmetologia twarzy i ciała

Na kosmetologię twarzy i ciała, która odmładza skórę i nadaje jej rozkwitu, składa się wiele zabiegów pośrednich. Poprawić skórę na ciele i twarzy można poprzez peeling kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową, zabiegi dermokosmetyczne czy radiofrekwencję.

Medycyna estetyczna

Ten rodzaj medycyny zawiera w sobie procedury i zabiegi zorientowane na profilaktykę skóry i mające na celu zapobieganiu jej starzenia. W zabiegach medycyny estetycznej stosuje się lasery frakcyjne, masaże mechaniczne, podciśnienie, fale radiowe, wypełniacze, toksyny botulinowe, peelingi, nakłuwanie, kriolipolizę, lipolizę kawitacyjną czy zabiegi biostymulacyjne.

Pielęgnacja dłoni i stóp

W ciągu ostatnich kilkunastu lat podstawowymi zabiegami w salonach kosmetycznych stały się manicure i pedicure, odpowiadające kolejno pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Oba zabiegi mogą mieć formę klasyczną, ale również biologiczną, japońską czy SPA. Służą usunieciu skórek, wyrównaniu paznokci i zmiękczeniu skóry na dłoniach i stopach.

Wszystkie zabiegi z powyższych trzech dziedzin w gabinetach kosmetycznych są bardzo popularne, co nie oznacza, że na tym ich oferta się zamyka. Obecnie jest ona na tyle szeroka, że sprowadza się nawet do takiego wsparcia, jak wyszczuplanie, układanie diety czy fryzjerstwo. W profesjonalnych salonach takie usługi są bardzo popularne i coraz bardziej powszechne.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? POLUB NASZĄ STRONĘ FB