Idealny pomysł na prezent! - bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego

bon podarunkowy do kosmetyczki idealny prezentCzy bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego to dobry pomysł na prezent? Sprawdź jak wybrać bon, który spodoba się osobie, którą chcesz obdarować!

Bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego – prezent praktyczny

Zastanawiasz się, czy bliska osoba potrzebuje wizyty w gabinecie kosmetycznym? Każdy z nas jej potrzebuje! Warto pamiętać, że zabiegi kosmetyczne spełniają wiele funkcji. Do gabinetu kosmetycznego zgłaszamy się jeśli:

 • mamy problem ze skórą,
 • chcemy zadbać o profilaktykę, aby uniknąć problemu w przyszłości,
 • chcemy upiększyć ciało, czyli np. skorzystać z zabiegu manicure, makijażu czy depilacji,
 • chcemy się zrelaksować, np. skorzystać z odprężającego masażu.

Ta lista pasuje tak naprawdę do każdej osoby. Kluczowy jest jedynie odpowiedni wybór zabiegu, ale o tym za chwilę…

Bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego – prezent przyjemny

W dzisiejszym zabieganym świecie bardzo trudno znaleźć czas na przyjemności. Chwile dla siebie stały się luksusem niemal na wagę złota. Samemu zwykle ciężko je wygospodarować – zawsze przecież jest coś ważnego do zrobienia. Otrzymanie bonu podarunkowego to świetny pretekst, aby wreszcie poświęcić chwilę na własne przyjemności! Oderwać się od codziennych obowiązków i zmartwień, zrobić coś dla swojego zdrowia, urody i zadbać o dobre samopoczucie. Taki relaks w gabinecie kosmetycznym sprawia, że mamy więcej siły i energii do działania. Pozornie „stracony” czas zwraca się nam więc podwójnie. Nie dość, że mamy lepsze samopoczucie, dzięki czemu pracujemy efektywniej, to jednocześnie zyskujemy mnóstwo energii!

bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego Wrocław poczucie piękna

Jak dobrać bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego dla konkretnej osoby?

Wiele osób obawia się wyboru bonu upominkowego na prezent. Jest to związane z tym, że nie do końca wiemy, jakie są potrzeby osoby, którą chcemy obdarować. Boimy się również, aby nie urazić jej sugestią, że potrzebuje wizyty u kosmetyczki.

Na takie dylematy mamy gotowe rozwiązanie! Bon podarunkowy nie musi dotyczyć konkretnego zabiegu. Równie dobrze możesz wybrać voucher na daną kwotę, dzięki czemu osoba obdarowana będzie mogła sama zdecydować, czego w danej chwili najbardziej potrzebuje. Do każdego vouchera dołączamy zupełnie bezpłatnie, darmową konsultację z naszym ekspertem. Konsultacja obejmuje przeprowadzenie szczegółowego wywiadu i wykonanie badania skóry, które pomoże nam określić, jakie są w danej chwili szczególnie zalecane zabiegi.


W gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna oferujemy następujące bony podarunkowe:

 • bony upominkowe kwotowe – wybierasz kwotę, w ramach której obdarowana osoba może wybrać najlepsze dla siebie zabiegi, w czym oczywiście chętnie pomogą nasi eksperci,
 • indywidualne zaproszenia – świetny sposób, jeśli wśród gotowych bonów nie ma zestawu, który Ci odpowiada, a nie chcesz, żeby obdarowana osoba znała kwotę prezentu – wraz z naszym ekspertem skomponujesz indywidualny zestaw.

Warto dodać, że jeśli obdarowana osoba dokładnie wie, czego potrzebuje, bezpłatną konsultację, którą dodajemy do wszystkich bonów, można potraktować po prostu jako darmową usługę, która pomoże nam lepiej pielęgnować cerę zgodnie z jej potrzebami. Każdy klient otrzymuje nieodpłatnie szczegółowe zalecenia odnośnie pielęgnacji domowej.

bon podarunkowy poczucie piękna WrocławCzy każdy gabinet oferuje takie darmowe konsultacje w prezencie do bonu podarunkowego?

Niestety nie każdy, można wręcz powiedzieć, że jest to rzadko spotykana usługa. Właśnie dlatego tak ważne jest miejsce, w którym kupujemy bon dla najbliższej osoby. W gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna dodatkowo oferujemy:

 • indywidualne podejście,
 • możliwość dokładnego dopasowania prezentu do preferencji obdarowanej osoby,
 • możliwość spełnienia specjalnych oczekiwań, np. stworzenie pakietu zabiegi + kosmetyki na prezent,
 • kompleksowe wsparcie ekspertów na wszystkich etapach wyboru i odbioru prezentu,
 • piękne, odświętne zapakowanie prezentu,
 • elastyczne formy zamówienia, opłacenia i dostarczenia prezentu.

Bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego – z jakiej okazji?

Już niedługo mikołajki, święta… Okazji do wręczenia wspaniałego prezentu nie zabraknie! Do tego dochodzą urodziny, imieniny, rocznice i inne ważne wydarzenia, które warto podkreślić wspaniałym – praktycznym i niezwykle przyjemnym prezentem. Bony podarunkowe to świetne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla Firm, które z okazji świąt chcą docenić zaangażowanie swoich pracowników!

Więcej informacji na temat >>> bonów upominkowych do gabinetu kosmetycznego <<<