Przekłuwanie uszu dzieciom we Wrocławiu

Chcesz przekłuć uszy dziecku, ale nie chcesz narażać go na dodatkowy stres? Zależy Ci na tym, aby szybko i bezpiecznie wykonać zabieg? Zdecyduj się na komfortowy dla dziecka zabieg przebijania obu uszu jednocześnie we Wrocławiu.

Istnieją różne metody przekłuwania uszu. Choć, jeśli chodzi o najmłodszych, to należy zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Nie eksperymentuj! Zaufaj ekspertom, bo prawidło wykonany zabieg to gwarancja bezpieczeństwa na lata.

Przekłuwanie uszu dzieciom we Wrocławiu - salon Poczucie Piękna zaprasza

Korzystamy z medycznego systemu przekłuwania obu uszu jednocześnie, aby skrócić czas zabiegi. Ale naszym celem jest zapewnienie dziecku maksymalnego komfortu oraz oszczędzenie mu niepotrzebnego stresu. Wykonujemy przebijanie uszu dzieciom od 2-go roku życia. Chcesz założyć dziecku kolczyki? Zbierz je na bezbolesne przekłuwanie uszu dzieciom we Wrocławiu.

przekluwanie uszu dzieciom wroclaw 400x267

Przekłuwanie uszu dzieciom jak przebiega zabieg

Zapraszamy na zabieg medycznego przekłuwania uszu dzieciom we Wrocławiu. Jeśli marzeniem twojego dziecka jest noszenie kolczyków, zdecyduj się na nowatorską metodę medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Szwedzka firma Blomdahl stworzyła bezpieczną, szybką i komfortową dla najmłodszych metodę, która pozwoli zrealizować to marzenie. W gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna we Wrocławiu zabieg przekłuwania uszu dzieciom odbywa się ekspresowo w 4 krokach:

1. Zaznaczamy miejsce przebicia uszu chirurgicznym markerem.

2. Dezynfekujemy miejsce przebicia

3. Przebijamy uszy jednocześnie.

4. Na koniec wręczymy Twojej księżniczce Dyplom oraz coś słodkiego :)

przekluwanie uszu dzieciom wroclaw dwoje uszu na raz

Bezpieczne przekłuwanie uszu dzieciom - skorzystaj z naszych usług

Chcesz przebić uszy swojemu dziecku? Wybierz gabinet, który zrobi to nie tylko profesjonalnie, ale i bezpiecznie dla Twojego dziecka. Wrocławski gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna korzysta z nowoczesnych narzędzi i technologii. Wykonujemy jeden ruch, podczas którego zostają jednocześnie przebite obydwa uszy wraz z umieszczeniem w nich kolczyka i zapinki na swoim miejscu, a kolczyki otrzymujemy w sterylnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Przekłuwanie uszu dzieciom zalecenia ważne informacje

1. Bezpieczne kolczyki bez niklu

Proponujemy kolczyki wykonane z plastiku medycznego Blomdahl, które są pozbawione niklu. Są bezpieczne dla skóry, dlatego polecamy je szczególnie dla dzieci i niemowląt.

2. Przekłucie dwóch uszu na raz

Niewątpliwie pierwsze przekłucie uszu jest dla dziecka bardzo emocjonującym wydarzeniem. Bez względu na to, jaką metodą przekłuwane są uszy, zdarza się, że dziecko rezygnuje z przebicia drugiego ucha. Dlatego w Instytucie Poczucie Piękna we Wrocławiu wybraliśmy innowacyjną metodę przebijania dwóch uszu równocześnie.

3. Pierwsze kolczyki? Tylko nie złoto!

Okazuje się, że 10% ludności na świecie jest uczulonych na złoto, dlatego coraz częściej stosowanie złotej biżuterii zaraz po przekłuciu uszu oraz podczas gojenia się rany jest odradzane.

przekluwanie uszu dzieciom w trakcie zabiegu

Przekłuwanie uszu dzieciom we Wrocławiu - zalecenia po zabiegu

- Nie dotykaj uszu brudnymi rękoma.

- Dokładnie myj uszy w miejscu przekłucia z obu stron bez wyjmowania kolczyków.

- Podczas kąpieli umyj uszy mydłem lub szamponem, dokładnie spłucz i osusz jednorazową chusteczką higieniczną.

- Przemywaj skórę wacikami Blomdahl (każde ucho innym wacikiem).

- Zachowaj ostrożność podczas zakładania i zdejmowania ubrań, aby nie zahaczyć kolczyka.

- Nie zanurzaj głowy podczas kąpieli w basenie lub morzu.

- Po 6 tygodniach zmień kolczyki na nowe z mniejszą średnicą sztyftu.

- Pamiętaj, że uszy po przekłuciu goją się rok, w związku z tym kolczyki powinny być w tym czasie noszone nieprzerwanie, aby dziurki nie zarosły i nie skurczyły się.

- Ryzyko wystąpienia alergii kontaktowych jest bardzo duże, dlatego przez rok po przekłuciu uszu warto nosić hipoalergiczne kolczyki Blomdahl.

Co zrobić, gdy po przekłuciu uszu dziecku pojawia się ból lub zaczerwienienie?

Jest wiele objawów wystąpienia zakażenia - ból, wysypka, zaczerwienienie lub obrzęk. Jeśli się pojawią, należy wyjąć kolczyk i zdezynfekować okolice miejsca przekłucia. Jeśli nie będzie poprawy to trzeba skontaktować się z lekarzem.