O bezpiecznym i szybkim
przebijaniu uszek.

O alergiach, plastiku medycznym i komforcie Waszych księżniczek.

Witam Was bardzo serdecznie, ja mam na imię Magda i na co dzień zajmuje się profesjonalną pielęgnacją skóry w gabinecie kosmetyki nowoczesnej Poczucie Piękna. Dzisiaj opowiem Wam o temacie, który nurtuje wiele mam, czyli o przebijaniu uszu i rodzajach kolczyków.

Zapraszam do oglądania:

Nie lubisz oglądać? Przeczytaj :)

Zapewne drogie mamy, drogie Panie, niejednokrotnie zastanawiałyście się w jaki sposób bezpiecznie, ale jednocześnie efektywnie, szybko i bezboleśnie przekuć uszy. Mamy dla Was rozwiązanie. Przekłuwanie uszu plastikiem medycznym Blomdahl, to metoda, na której pracujemy już od długiego czasu. Przede wszystkim uszka przebijamy dwoma pistoletami naraz, dzięki czemu Twoje dziecko czy też Ty, jeżeli jeszcze nie masz kolczyków, będziesz odczuwać minimalny ból i od razu uzyskamy dwie dziurki i dwa założone kolczyki w jednym czasie.

Dlaczego pistolet Blomdahl jest dużo lepszy? Dlaczego plastik medyczny, a nie chociażby nawet stal chirurgiczna? Plastik medyczny,  nie ma w sobie ani jednego grama metali ciężkich, dzięki czemu macie gwarancję bezpieczeństwa. Nie ma ryzyka, że będzie tam nawet śladowa ilość aluminium. Dzięki temu uszy Waszego dziecka i Wasze nie będą źle się goić. Nic nie będzie ropieć, nic nie będzie boleć, nie będzie puchnąć, ani się czerwienić. Plastik medyczny wygląda bardzo ładnie, jest przezroczysty, jest taki subtelny. Dlatego nawet na uszku małego dziecka wygląda naprawdę dobrze.

Przebijanie uszu kiedyś, a dziś :)

Tak możecie powiedzieć mi, że kiedyś wam przebijano "na ziemniaka", najczęściej złotem - oczywiście, kiedyś tak było, ale dzisiaj tak być nie musi :) Ja sama miałam jako dziecko przebijane uszy "na ziemniaka" :) Pamiętam jak tata taką grubą igłą z apteki mi te uszy przebijał. To była dla mnie katastrofa. Ja dzisiaj swojemu dziecku zafundowałam metodę najbezpieczniejszą z bezpiecznych. Metodę przebijania uszu plastikiem medycznym Blomdahl. I co ważne, argument który podnosi wiele osób, że przebijanie pistoletem nie jest bezpieczne bo miażdży tkankę, nie jest do końca prawdą. W przypadku pistoletu Blomdahl i naszych kluczyków z bezpiecznego plastiku medycznego tak absolutnie nie jest. Wiecie dlaczego? Dlatego że w przeciwieństwie do innych marek, kolczyki te zakończone są ostrym szpitalem na końcu, czyli one przechodzą bardzo ładnie, bardzo płynnie przez tkankę. 

KOLCZYKI BLOMDAHL

Jeśli chcesz by Twoja księżniczka miała bezpiecznie przekłute uszy, zapraszamy do nas. Pamiętajcie jednak, my przekłuwamy uszka dzieciom, które naprawdę już są tego świadome, które samodzielnie siedzą, samodzielnie są w stanie z nami rozmawiać. Takim, które ten etap pierwszego, najszybszego wzrostu mają już za sobą. Czyli dzieciom od 3 roku życia. Dla ich, waszego i naszego wspólnego bezpieczeństwa i dbałości o komfort.

To co? Gotowa na przebicie uszu?

Poczuj się pięknie we własnej skórze dzięki POCZUCIU PIĘKNA!

DO ZOBACZENIA.

Poznaj ofertę PRZEKŁUWANIA USZU i dołącz do zadowolonych księżniczek :)

Potrzebujesz więcej informacji?? Przeczytaj artykuł na naszym blogu: PRZEKŁUWANIE USZU DZIECIOM WE WROCŁAWIU