Opinie o gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna

4,98/5

1228 opinii

Więcej opinii

4,9/5

231 opinii

Więcej opinii

5/5

62 opinie

Więcej opinii

Dołącz do zadowolonych klientek i klientów

Chciałabym się podzielić z Wami swoją opinią o Magdzie właścicielce salonu piękności Face & Body Institute Poczucie Piękna. Z Magdą i jej gabinetem jestem związana od ponad 10 lat. Jest to osoba na którą mogę zawsze liczyć i do której mam pełne zaufanie w kwestii dobrania i wykonywania zabiegów na mojej problematycznej buzi, która była i nadal jest niezłym wyzwaniem. Magdę cenię najbardziej za: dużo by wymieniać :-) ale przede wszystkim za profesjonalizm i holistyczne, indywidualne podejście do klienta. A tym co mnie zawsze w niej ujmuje jest naturalność i szczery uśmiech. Magda wraz z całym zespołem stworzyła miejsce do którego przychodzi się i wychodzi z uśmiechem na twarzy, a atmosfera która tam panuje powoduje że czujesz się wyjątkowo. Mój wybór Poczucia Piękna jako swojego salonu piękności był podyktowany również szerokim wachlarzem usług / zabiegów oferowanych przez gabinet oraz dysponowaniem nowoczesnego sprzętu. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie, na pewno się nie zawiedzie i pozostanie z salonem na dłużej.

U Pani Magdaleny najbardziej cenię to, że w jednej osobie łączy mix niżej wymienionych atrybutów:

- fachowość: zabiegi, które Pani ordynowała zawsze przynosiły efekty;

- uczciwość w biznesie: bywały sytuacje, że sama Pani coś odradzała jako nieskuteczne w moim przypadku, a przecież można było zrobić i zarobić skoro klient sam tego chciał - to było dla mnie bardzo ważne; w branży kosmetycznej można spotkać się z „naciąganiem” na różne zabiegi – ja tego będąc  w Pani rękach nigdy tego nie doświadczyłam;   

- kreatywność: jeśli w danej chwili moja skóra tego potrzebuje Pani błyskawicznie  odchodzi od schematów/planu;  mam poczucie, że Pani zawsze „kombinuje” co dla mnie jest najwłaściwsze lub  najbardziej potrzebne w danym momencie (uwzględniając moje życie, konkretnie pracę w której muszę funkcjonować);

- waleczność: branża nie jest łatwa gdyby nie ta cecha „Poczucie” nigdy nie osiągnęłoby obecnego poziomu;

chęć szukania rozwiązań w różnych obszarach: nie tylko tych,  związanych z problemami skóry, jako klientka wiem,  że nawet jak coś „posypie się” z powodu moich spraw, nie zostawi mnie Pani na lodzie; jeśli chodzi o problemy „ze skórą”  - w mojej ocenie  nie ma dla Pani  takich, z których nie da się wyjść, wszystko wyprowadzi Pani na prostą, zawsze coś wymyśli;

- inteligencja emocjonalna – bez niej nie „wyczuwałaby” Pani tego, że np. kładąc rękę na głowie „ostrzeliwanego ” laserem pacjenta - ten się  uspokoi np. wczoraj :) podobnych niuansów jest mnóstwo, ważne jest, że przed czymś nowym wyjaśnienie jest zawsze jasne i uspokajające

Ze swojej strony polecam bardzo dbać o markę,  która  w mojej ocenie jest tak silna dzięki Pani osobowości i podejściu do prowadzenia gabinetu oraz szczepić w pracownikach zamiłowanie do tej pracy.

Gabinet Poczucie Piękna wybrałam, ponieważ kluczowe dla mnie jest Poczucie bezpieczeństwa wynikające ze świadomości, że wykonane będą najwłaściwsze w danej sytuacji/kondycji skóry zabiegi,

Jestem „z Poczuciem” prawie 10 lat i od tak długiego czasu nie zdążało mi się pójść na zabieg kosmetyczny gdziekolwiek indziej (masaże na wyjazdach  - tak, twarz nigdy).

Kiedyś dostałam od znajomej kontakt do bardzo dobrej kosmetyczki, wprowadziłam nr telefonu w komórkę i dość długo nie dzwoniłam.  Najwyraźniej potrzebowałam czasu, by tam myśl we mnie dojrzała. Po jakimś czasie kolejna znajoma wychwalała rewelacyjny gabinet kosmetyczny, skusiłam się i poprosiłam o telefon . Jak wielkie było moje zdziwienie kiedy wybrałam nr i pojawił mi się kontakt dawno temu zapisany - tak trafiłam w ręce bardzo profesjonalnej osoby. Cenie ogromnie wiedzę, którą Pani Magda posiada, to powoduje, że czuję się bezpieczna i za każdym razem zabiegi są trafione w moje problemy skórne. Szkolenia jakie regularnie odbywają wszystkie dziewczyny pracujące w gabinecie u P Magdy (śledzę fb) oraz nowoczesny sprzęt daje same korzyści przy zabiegach, a mi gwarancję i poczucie bezpieczeństwa.

Ja już nawet nie pytam jaki dziś zabieg będę mieć wykonywany, nie muszę myśleć, co dziś mi zrobią za zabieg. Dziewczyny doskonale wiedzą co robić i jak zadbać o klienta. Wyprzedzają moje oczekiwania, dają więcej od siebie, niż zdążyłabym poprosić. Zawsze czuję się doskonale zaopiekowana, a masaż w wykonaniu Pani Magdy to istna poezja, ona ma dar i misję którą przekazuje swoim dziewczynom-swojej załodze. Magda storzyła miejsce, gdzie panuje naprawdę niesamowita atmosfera, tutaj uśmiech pojawia się sam ?

Trafiłam do Instytutu z polecenia koleżanki i jestem absolutnie zachwycona fachową opieką i indywidualnym podejściem Pań do klienta. Oprócz zabiegów na twarz, zdecydowałam się na mikropunkturę blizny na czerwieni wargowej. Po 4 latach w tym miejscu pojawiły się zrosty i stwardniała tkanka, przez co ciągle borykałam się z dyskomfortem i uczuciem ciągnięcia. Już po jednym zabiegu widać diametralną różnicę, zmieniony fragment skóry jest znacznie miększy w dotyku, odczuwam też mniejszy ból podczas ucisku tkanki w tym miejscu, a co najważniejsze wizualnie jest ogromna poprawa, gdyż zmniejszyła się asymetria powodowana twardym zrostem. Bardzo dziękuję!!

Jestem klientką salonu od 13 lat i zawsze wracam z pełnym zaufaniem. Serwis jest zawsze profesjonalny. Zawsze mogę liczyć na rady i indywidualnie dobrane zabiegi i kosmetyki. Zakres usług jest cały czas powiekszany. Salon jest piękny, obsługa przemiła. Magda jest ekspertem w swojej dziedzinie. Mogę z całego serca polecić i zaluje, że nie mogę częściej korzystać.

Polecam z całego serca, cudowna atmosfera. Ja trafiłam do tego miejsca jako nastolatka z bliznami po trądziku i dzisiaj każdy się dziwi, że nie mam nic. Nie są wstanie uwierzyć, że miałam okropne, szpetne blizny. Na szczęście to mam za sobą. A to wszystko zawdzięczam Magdzie. To jej wiedza i praca na wysokiej jakości kosmetykach dała takie rezultaty.

Jakoś jej usług pamiętam do dzisiaj, mimo różnych adresów zamieszkania, zmiany krajów, licznych podróży, to miejsce jest dla mnie bliskie. Dlatego jak chciałam obdarować ważną dla mnie osobę miłym upominkiem to od razu pomyślałam o tym miejscu. Ktoś powie, że przecież gabinetów we Wrocławiu jest mnóstwo. Może i jest ale tylko ten jeden ma tą wyjątkową atmosferę i jakość, która zostaje z nami na zawsze.

polecam !

Niesamowite rezultaty !

Dziękuję za to, że faceci czują się docenieni, kobiety zdrowieją i podczas zabiegów czuję się bardzo ukobiecone. Dobrze, że jesteście!! Dziękuję za profesjonalną pomoc już od pierwszego spotkania. Potwierdzacie wszystkie wspaniałe opinie, które wcześniej usłyszałem. Tak, polecam wasze eksperckie usługi.