20 +

 

zabiegi dla dwudziestolatków

Chociaż wydaje się, że najbardziej skłonną do wizyt u kosmetyczki grupą są kobiety w wieku 30-50 lat, to nastolatkowie i osoby w wieku 20+ mają najwięcej kompleksów. W wieku kilkunastu lat na ich twarzach (a czasem też na dekolcie i plecach) pojawia się trądzik. Potem, gdy hormony już się uspokoją, pojawia się kolejny problem – blizny i przebarwienia potrądzikowe. Zarówno na trądzik, jak i na blizny i przebarwienia znajdzie się u nas skuteczna odpowiedź. Skupimy się na oczyszczeniu skóry, działaniu normalizującym   i antybakteryjnym, a potem także na rozjaśnieniu ewentualnych przebarwień.

Od problemu z wykwitami i zaskórnikami łatwo przejść do innego kłopotu: stosowanie nadmiernie wysuszających kosmetyków daje efekt odwodnienia i wysuszenia skóry. Pojawiają się tzw. „suche skórki”, a buzia wygląda na zmęczoną. Pomoc w takiej sytuacji sprowadza się do konieczności wykonywania peelingu i nawilżania, a nie tylko stosowania kremów matujących i odtłuszczania cery.

Osoby młode chcą dbać o skórę, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać, jakie kosmetyki kupić. Często też mają problem z makijażem lub pierwszą stylizacją brwi. Zbyt intensywny makijaż lub zbyt ciemne wąskie brwi potrafią odjąć urody i znacznie postarzyć. Jeżeli jesteś młoda osobą, która chce o siebie zadbać lub jesteś rodzicem takiej osoby, spraw jej prezent w postaci wizyty u kosmetyczki. Profesjonalnie wymodelowane brwi lub indywidualna lekcja makijażu sprawią dużo radości i pozostaną w pamięci na długo.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg na twarz - oczyszczanie + kwas

Połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego działania peelingu chemicznego i oczyszczania skóry, muszą gwarantować skuteczność!

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salipeel Lic - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma, jedyny kwas zamknięty w liposomach ma działanie wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Mezoterapia bezigłowa wrocław

Zabieg mezoterapii bezigłowej stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami.

Mikrodermabrazja + oczyszczanie - zabieg na twarz

Mikrodermabrazja + oczyszczanie to wszechstronny zabieg na problemy skór suchych, szarych, matowych, na przebarwienia, nadmierny łojotok, czy rozstępy.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Dermatologiczny peeling chemiczny, laboratorium MESOESTETIC o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym.

Zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem. Polega na podaniu antyoksydantów w głębokie warstwy skóry, przy użyciu sprzężonego tlenu.

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Kwas pirogronowo-mlekowy - Pyruvic Peel

Pyruvic peel - dermatologiczny peeling chemiczny laboratorium Mediderma idealny dla skór zanieczyszczonych z licznymi zaskórnikami, stanami zapalnymi, a także jako terapia photo-anti-aging.

Leczenie trądziku E-light - Laser

Bardzo skuteczny zabieg przeciwtrądzikowy z wykorzystaniem światła IPL oraz fali radiowej RF.

peeling kawitacyjny wrocław, Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Peeling kawitacyjny to alternatywa  dla intensywnych zabiegów złuszczających. Może być wykonywany samodzielnie lub stanowić istotny dodatek pielęgnacyjny.

Intensywne oczyszczanie - enzymy Rhonda Allison

Skuteczna i intensywna odpowiedź na problemy skór tłustych z nawracającymi niedoskonałościami.

Fotoodmładzanie Wrocław E-light - Laser

Wszechstronny zabieg z użyciem urządzenia E-light, na różne problemy skórne. Fotoodmładzanie we Wrocławiu to zabieg wyraźnie i zauważalnie poprawiający jakość naszej skóry.

Zabiegi wg wieku

Bądźmy bliżej

Szybki kontakt

ul. Dawida 8, lokal 6 Wrocław

tel. +48 604 79 78 75

> sprawdź dojazd