20 +

 

zabiegi dla dwudziestolatków

Chociaż wydaje się, że najbardziej skłonną do wizyt u kosmetyczki grupą są kobiety w wieku 30-50 lat, to nastolatkowie i osoby w wieku 20+ mają najwięcej kompleksów. W wieku kilkunastu lat na ich twarzach (a czasem też na dekolcie i plecach) pojawia się trądzik. Potem, gdy hormony już się uspokoją, pojawia się kolejny problem – blizny i przebarwienia potrądzikowe. Zarówno na trądzik, jak i na blizny i przebarwienia znajdzie się u nas skuteczna odpowiedź. Skupimy się na oczyszczeniu skóry, działaniu normalizującym   i antybakteryjnym, a potem także na rozjaśnieniu ewentualnych przebarwień.

Od problemu z wykwitami i zaskórnikami łatwo przejść do innego kłopotu: stosowanie nadmiernie wysuszających kosmetyków daje efekt odwodnienia i wysuszenia skóry. Pojawiają się tzw. „suche skórki”, a buzia wygląda na zmęczoną. Pomoc w takiej sytuacji sprowadza się do konieczności wykonywania peelingu i nawilżania, a nie tylko stosowania kremów matujących i odtłuszczania cery.

Osoby młode chcą dbać o skórę, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać, jakie kosmetyki kupić. Często też mają problem z makijażem lub pierwszą stylizacją brwi. Zbyt intensywny makijaż lub zbyt ciemne wąskie brwi potrafią odjąć urody i znacznie postarzyć. Jeżeli jesteś młoda osobą, która chce o siebie zadbać lub jesteś rodzicem takiej osoby, spraw jej prezent w postaci wizyty u kosmetyczki. Profesjonalnie wymodelowane brwi lub indywidualna lekcja makijażu sprawią dużo radości i pozostaną w pamięci na długo.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Oczyszczanie kwasami Wrocław - przebieg zabiegu

Oczyszczanie + Kwas, czyli oczyszczanie kwasami

Oczyszczanie kwasami to połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego peelingu medycznego i oczyszczania skóry.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salicylic- kwas salicylowy

Salicylic - dermatologiczny peeling chemiczny, jedyny kwas działający intensywnie na zmiany zapalne na skórze, a jednocześnie delikatny dla skór wrażliwych. Ma działanie wyciszające, przeciwtrądzikowe, wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Indywidualna terapia przeciwtrądzikowa

Zabiegu na twarz

Trądzik to trudny problem, z którym najczęściej próbuje się walczyć na wiele sposobów.

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Czysta jak łza - oczyszczanie twarzy manualne

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Laserowe leczenie trądziku - zabieg BLACK DOLL Wrocław

Zabiegu na twarz

Laserowy peeling węglowy to idealny zabieg dla osób zmagających się z nawracającym trądzikiem. Zabieg Black Doll to najnowocześniejsza metoda laserowego leczenia trądziku.

Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją

Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją to nowatorski zabieg pielęgnacji skóry.

peeling kawitacyjny wrocław, Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Kawitacja - bezbolesne oczyszczanie

Zabiegu na twarz, Zabiegu na ciało

Peeling kawitacyjny jest alternatywą dla intensywnych zabiegów oczyszczających oraz złuszczających. 

Lifting rzęs Wrocław

Lifting rzęs Wrocław

Makijażu & Stylizacji brwi i rzęs

Wypróbuj innowacyjny zabieg liftingu rzęs, który zapewnia trwały i widoczny, ale jednocześnie bardzo naturalny efekt podkręcenia rzęs! 

Comodex - zabieg przeciwtrądzikowy

Zabiegu na twarz

Comodex to innowacyjny zabieg przeznaczony dla cer tłustych, mieszanych i trądzikowych.

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Zabiegu na twarz

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

estGen - inżynieria tkankowa

estGen to inżynieria tkankowa, zabieg zaawansowany technologicznie, to kompleksowa regeneracja i odbudowa tkanek.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław, Krzyki
NIP 8992471125

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.