20 +

 

zabiegi dla dwudziestolatków

Chociaż wydaje się, że najbardziej skłonną do wizyt u kosmetyczki grupą są kobiety w wieku 30-50 lat, to nastolatkowie i osoby w wieku 20+ mają najwięcej kompleksów. W wieku kilkunastu lat na ich twarzach (a czasem też na dekolcie i plecach) pojawia się trądzik. Potem, gdy hormony już się uspokoją, pojawia się kolejny problem – blizny i przebarwienia potrądzikowe. Zarówno na trądzik, jak i na blizny i przebarwienia znajdzie się u nas skuteczna odpowiedź. Skupimy się na oczyszczeniu skóry, działaniu normalizującym   i antybakteryjnym, a potem także na rozjaśnieniu ewentualnych przebarwień.

Od problemu z wykwitami i zaskórnikami łatwo przejść do innego kłopotu: stosowanie nadmiernie wysuszających kosmetyków daje efekt odwodnienia i wysuszenia skóry. Pojawiają się tzw. „suche skórki”, a buzia wygląda na zmęczoną. Pomoc w takiej sytuacji sprowadza się do konieczności wykonywania peelingu i nawilżania, a nie tylko stosowania kremów matujących i odtłuszczania cery.

Osoby młode chcą dbać o skórę, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać, jakie kosmetyki kupić. Często też mają problem z makijażem lub pierwszą stylizacją brwi. Zbyt intensywny makijaż lub zbyt ciemne wąskie brwi potrafią odjąć urody i znacznie postarzyć. Jeżeli jesteś młoda osobą, która chce o siebie zadbać lub jesteś rodzicem takiej osoby, spraw jej prezent w postaci wizyty u kosmetyczki. Profesjonalnie wymodelowane brwi lub indywidualna lekcja makijażu sprawią dużo radości i pozostaną w pamięci na długo.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Oczyszczanie kwasami Wrocław - przebieg zabiegu

Oczyszczanie + Kwas, czyli oczyszczanie kwasami

Oczyszczanie kwasami to połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego peelingu medycznego i oczyszczania skóry.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salicylic- kwas salicylowy

Salicylic - dermatologiczny peeling chemiczny, jedyny kwas działający intensywnie na zmiany zapalne na skórze, a jednocześnie delikatny dla skór wrażliwych. Ma działanie wyciszające, przeciwtrądzikowe, wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Indywidualna terapia przeciwtrądzikowa

Zabiegu na twarz

Trądzik to trudny problem, z którym najczęściej próbuje się walczyć na wiele sposobów.

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Czysta jak łza - oczyszczanie twarzy manualne

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Laserowe leczenie trądziku - zabieg BLACK DOLL Wrocław

Zabiegu na twarz

Laserowy peeling węglowy to idealny zabieg dla osób zmagających się z nawracającym trądzikiem. Zabieg Black Doll to najnowocześniejsza metoda laserowego leczenia trądziku.

Comodex - zabieg przeciwtrądzikowy

Zabiegu na twarz

Comodex to innowacyjny zabieg przeznaczony dla cer tłustych, mieszanych i trądzikowych.

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Zabiegu na twarz

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

Lifting rzęs Wrocław

Lifting rzęs Wrocław

Makijażu & Stylizacji brwi i rzęs

Wypróbuj innowacyjny zabieg liftingu rzęs, który zapewnia trwały i widoczny, ale jednocześnie bardzo naturalny efekt podkręcenia rzęs!

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.