Wodór w służbie piękna - nowe odkrycie! (część 1/3)

wodór gaz w służbie pięknaWodór - poznajmy go bliżej

Wodór jest to jeden z naturalnych pierwiastków chemicznych. Mikrocząsteczki wodoru są bardzo lekkie i niedostrzegalne dla ludzkiego wzroku. Na naszej planecie jest go niewiele. Zatem narażeni na permanentny stres oksydacyjny - czyli zaburzenie równowagi pomiędzy oksydantami i antyoksydantami - obserwujemy przyspieszone starzenie. Natomiast w ostatnich latach naukowcy dowiedli, że maleńkie cząsteczki wodoru nie tylko potrafią wnikać w głębsze partie skóry, ale również spowalniają procesy starzenia i są świetnym nośnikiem substancji aktywnych. Ze względu na niewielki rozmiar i masę bez problemów przenikają one przez skórę. Powstała innowacyjna technologia, za pomocą której możemy nasycać wodorem wodę lub gaz i w ten sposób wykorzystywać je do zabiegów pielęgnacyjnych oraz o działaniu anty-aging. Wodór świetnie wychwytuje wolne rodniki ze skóry, neutralizuje je oraz chroni komórki skóry.

Wolne rodniki - czy powinniśmy się ich obawiać?

Wolne rodniki tlenowe powodują uszkodzenia komórek skóry, a w efekcie przyspieszają procesy starzenia. Utleniają i upośledzają funkcje komórek. Przyczyniają się do powstawania osłabionych komórek potomnych. A w konsekwencji mogą powodować powstawanie różnych chorób i dolegliwości.

Aktywny wodór silnym antyoksydantem!

aktywny wodór silnym antyoksydantem w terapii wodorowejNowatorskim rozwiązaniem, które chroni komórki przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników, są cząstki wodoru. Podczas zabiegu kosmetycznego wprowadzane są do komórek, dzięki czemu neutralizują działanie wolnych rodników i naprawiają uszkodzenia przez nie wyrządzone. Wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, który pomaga w zwalczaniu wielu schorzeń. Doskonale sprawdza się w łagodzeniu problemów skórnych i poprawie kondycji skóry. Koreańscy naukowcy z uniwersytetu Dankok opracowali innowacyjną technologię. Wykorzystuje ona wodę nasyconą cząsteczkami wodoru. Niezwykła popularność tej nowatorskiej i bezbolesnej technologii sprawia, że również i w Face & Body Institute Poczucie Piękna we Wrocławiu wprowadzamy to urządzenie, by zapewniać naszym klientkom jak najwyższe standardy pielęgnacji skóry.

Ta innowacyjna technologia wykorzystująca wodór w zabiegach kosmetologicznych kompleksowo pielęgnuje skórę i:

  • głęboko oczyszcza
  • odświeża
  • nawilża
  • reguluje wydzielanie sebum
  • koi trądzik
  • rewitalizuje
  • łagodzi stany zapalne
  • poprawia koloryt skóry
  • odmładza

Zapraszamy do Face & Body Institute Poczucie Piękna we Wrocławiu, gdzie dowiesz się więcej o zabiegach z wykorzystaniem aktywnego wodoru.

oczyszczanie wodorowe poczuciepiekna wroclaw

 

Powiązane Artykuły

SOS posłoneczne. Jak ukoić skórę?
SOS posłoneczne. Jak ukoić skórę? Wraz z przyjściem lata nasze życie całkowicie się odmienia. Jest ciepło, słonecznie, jasno. Wystawiamy twarz na słońce i z przyjemnością się grzejemy, zapo...
Nowoczesne oczyszczanie skóry u k...
Nowoczesne oczyszczanie skóry u k... Poznaj nowoczesne metody oczyszczania skóry, które zastępują popularne oczyszczanie manualne. Sprawdź, która z nich sprawdzi się w Twoim przypadku! Zabi...
Skuteczność zabiegów na cienie po...
Skuteczność zabiegów na cienie po... Stres, zarwana noc, zmęczenie – to tylko niektóre przyczyny pojawiania się cieni i worków pod oczami. Warto wiedzieć, jak z nimi walczyć. Jakie są sposoby ...
Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.