Jak działa laserowy peeling węglowy – zabieg BLACK DOLL

laserowe leczenie trądziku zabieg black doll WrocławLaserowy peeling węglowy BLACK DOLL to jedna z najnowszych i najskuteczniejszych metod walki z trądzikiem! Zabieg działa na wszystkie przyczyny powstawania niedoskonałości, dzięki czemu zapewnia głęboki i długotrwały efekt. Sprawdź, na czym polega Black doll i czy ta metoda laseroterapii trądziku sprawdzi się właśnie w Twoim przypadku!

Laserowy zabieg na trądzik BLACK DOLL to najnowsze odkrycie kosmetologii – zabieg, który wykorzystuje skuteczne mechanizmy usuwania wszystkich przyczyn trądziku. Jeśli od dawna zmagasz się z problemem niedoskonałości, koniecznie wypróbuj nową technologię laserowego peelingu węglowego!

Peeling węglowy – jak węgiel wspomaga leczenie trądziku?

Węgiel od wieków był stosowany jako skuteczny środek oczyszczający i odtruwający organizm. Jego cudowne właściwości doceniła również kosmetologia. W naszym nowym zabiegu laserowym na trądzik węgiel odgrywa bardzo ważną rolę. Wspomaga światło laserowe w skutecznym oczyszczeniu skóry, oferując dodatkowo całą gamę korzystnych dla skóry właściwości. Węgiel ma działanie oczyszczające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Ma zdolność do absorbowania skórnych zanieczyszczeń, dzięki czemu znacznie łatwiej je usunąć.

Laserowy zabieg na trądzik – w jaki sposób działa?

W naszym przeciwtrądzikowym zabiegu Black doll wykorzystujemy najnowocześniejszy laser węglowy Nd Yag, który oferuje szerokie spektrum działania przeciwtrądzikowego. Podobnie jak inne technologie laserowe, Nd Yag dostarcza ciepło do barwnika znajdującego się w bakteriach. Dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy bakterie ulegają zniszczeniu, a problem powstawania niedoskonałości jest znacznie zredukowany. Ograniczeniu ulega również nadmierna aktywność gruczołów łojowych, która powoduje błyszczenie się skóry i znacznie większą skłonność do powstawania zanieczyszczeń.

W odróżnieniu od klasycznych laserowych zabiegów na trądzik Black doll oferuje Ci znacznie więcej możliwości terapeutycznych. Kluczowe tutaj jest połączenie oczyszczającej mocy węgla i siły światła laserowego. Stosując jednocześnie te 2 metody terapeutyczne, możemy uzyskać dodatkowe działanie przeciwtrądzikowe, które świetnie uzupełnia działanie obu zabiegów.

zabieg black doll skuteczna walka z trądzikiem

Laserowy peeling węglowy – połączenie 2 skutecznych technologii

Zabieg laserowy Black doll rozpoczynamy nałożeniem na skórę specjalnej emulsji węglowej. Emulsja zostaje dokładnie wmasowana w skórę, tak aby jak najwięcej węgla miało szansę dotrzeć w głąb naskórka. Kolejny etap to naświetlanie skóry laserem Nd Yag, który doprowadza do zniszczenia znajdującego się w powierzchniowych warstwach skóry węgla. Mikroeksplozje, do których doprowadza laser, powodują oderwanie się od powierzchni naskórka martwych, zrogowaciałych komórek. Odblokowane zostają ujścia gruczołów łojowych, znikają drobne przebarwienia, a cała skóra staje się wyraźnie gładsza, jaśniejsza i zdrowsza. Uzyskujemy bardzo intensywny efekt peelingu, dlatego zabieg black doll bywa również nazywany peelingiem węglowym.

Efekty zabiegu laserowego na trądzik (zabiegu Black doll):

  • usunięcie grubej warstwy martwego naskórka,
  • oczyszczenie zatkanych ujść gruczołów łojowych,
  • głębokie oczyszczenie skóry,
  • normalizacja pracy gruczołów łojowych (ograniczenie błyszczenia się skóry),
  • redukcja bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku,
  • redukcja zaskórników, obkurczenie porów,
  • zmniejszenie ilości trądzikowych zmian zapalnych,
  • redukcja przebarwień pozapalnych,
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • poprawa kondycji, napięcia, jędrności, elastyczności o odporności skóry

Więcej informacji na temat laserowego zabiegu na trądzik Black doll, znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy laserowy peeling węglowy sprawdzi się również w Twoim przypadku, zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, podczas której zbadamy Twoją cerę i doradzimy najlepszą metodę terapii.