Jak działa laserowy peeling węglowy – zabieg BLACK DOLL

laserowe leczenie trądziku zabieg black doll WrocławLaserowy peeling węglowy BLACK DOLL to jedna z najnowszych i najskuteczniejszych metod walki z trądzikiem! Zabieg działa na wszystkie przyczyny powstawania niedoskonałości, dzięki czemu zapewnia głęboki i długotrwały efekt. Sprawdź, na czym polega Black doll i czy ta metoda laseroterapii trądziku sprawdzi się właśnie w Twoim przypadku!

Laserowy zabieg na trądzik BLACK DOLL to najnowsze odkrycie kosmetologii – zabieg, który wykorzystuje skuteczne mechanizmy usuwania wszystkich przyczyn trądziku. Jeśli od dawna zmagasz się z problemem niedoskonałości, koniecznie wypróbuj nową technologię laserowego peelingu węglowego!

Peeling węglowy – jak węgiel wspomaga leczenie trądziku?

Węgiel od wieków był stosowany jako skuteczny środek oczyszczający i odtruwający organizm. Jego cudowne właściwości doceniła również kosmetologia. W naszym nowym zabiegu laserowym na trądzik węgiel odgrywa bardzo ważną rolę. Wspomaga światło laserowe w skutecznym oczyszczeniu skóry, oferując dodatkowo całą gamę korzystnych dla skóry właściwości. Węgiel ma działanie oczyszczające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Ma zdolność do absorbowania skórnych zanieczyszczeń, dzięki czemu znacznie łatwiej je usunąć.

Laserowy zabieg na trądzik – w jaki sposób działa?

W naszym przeciwtrądzikowym zabiegu Black doll wykorzystujemy najnowocześniejszy laser węglowy Nd Yag, który oferuje szerokie spektrum działania przeciwtrądzikowego. Podobnie jak inne technologie laserowe, Nd Yag dostarcza ciepło do barwnika znajdującego się w bakteriach. Dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy bakterie ulegają zniszczeniu, a problem powstawania niedoskonałości jest znacznie zredukowany. Ograniczeniu ulega również nadmierna aktywność gruczołów łojowych, która powoduje błyszczenie się skóry i znacznie większą skłonność do powstawania zanieczyszczeń.

W odróżnieniu od klasycznych laserowych zabiegów na trądzik Black doll oferuje Ci znacznie więcej możliwości terapeutycznych. Kluczowe tutaj jest połączenie oczyszczającej mocy węgla i siły światła laserowego. Stosując jednocześnie te 2 metody terapeutyczne, możemy uzyskać dodatkowe działanie przeciwtrądzikowe, które świetnie uzupełnia działanie obu zabiegów.

zabieg black doll skuteczna walka z trądzikiem

Laserowy peeling węglowy – połączenie 2 skutecznych technologii

Zabieg laserowy Black doll rozpoczynamy nałożeniem na skórę specjalnej emulsji węglowej. Emulsja zostaje dokładnie wmasowana w skórę, tak aby jak najwięcej węgla miało szansę dotrzeć w głąb naskórka. Kolejny etap to naświetlanie skóry laserem Nd Yag, który doprowadza do zniszczenia znajdującego się w powierzchniowych warstwach skóry węgla. Mikroeksplozje, do których doprowadza laser, powodują oderwanie się od powierzchni naskórka martwych, zrogowaciałych komórek. Odblokowane zostają ujścia gruczołów łojowych, znikają drobne przebarwienia, a cała skóra staje się wyraźnie gładsza, jaśniejsza i zdrowsza. Uzyskujemy bardzo intensywny efekt peelingu, dlatego zabieg black doll bywa również nazywany peelingiem węglowym.

Efekty zabiegu laserowego na trądzik (zabiegu Black doll):

  • usunięcie grubej warstwy martwego naskórka,
  • oczyszczenie zatkanych ujść gruczołów łojowych,
  • głębokie oczyszczenie skóry,
  • normalizacja pracy gruczołów łojowych (ograniczenie błyszczenia się skóry),
  • redukcja bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku,
  • redukcja zaskórników, obkurczenie porów,
  • zmniejszenie ilości trądzikowych zmian zapalnych,
  • redukcja przebarwień pozapalnych,
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • poprawa kondycji, napięcia, jędrności, elastyczności o odporności skóry

Więcej informacji na temat laserowego zabiegu na trądzik Black doll, znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy laserowy peeling węglowy sprawdzi się również w Twoim przypadku, zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, podczas której zbadamy Twoją cerę i doradzimy najlepszą metodę terapii.

 

 

 

Powiązane Artykuły

Nowoczesne techniki odmładzania s...
Nowoczesne techniki odmładzania s... Ludzie od wieków poszukują sposobów na młodą i piękną cerę. Okazuje się, że jedynie kompleksowa i regularna pielęgnacja jest gwarancją doskonałej kondycji ...
W jaki sposób skutecznie oczyścić...
W jaki sposób skutecznie oczyścić... Czy wiesz, że jedną z głównych przyczyn problemów z cerą jest nieprawidłowe lub zbyt rzadkie stosowanie zabiegów oczyszczających? Dowiedz się w jaki sposób...
KOREAŃSKA PIELĘGNACJA - w czym tk...
KOREAŃSKA PIELĘGNACJA - w czym tk... Koreańska pielęgnacja – przejściowa moda, czy może trwały trend warty naśladowania? Dowiedz się na czym polega! Sprawdź, które zasady koreańskiej pielęgnac...
Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.