Oczyszczanie wodorowe - sposób na nieinwazyjne oczyszczenie skóry (cz.2/3)

Co to jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe idealny sposób na nieinwazyjne oczyszczenie skóryZabieg oczyszczania wodorowego to jedna z najnowszych metod głębokiego oczyszczania skóry. Wykorzystuje się w niej mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru, które po wprowadzeniu w głębsze partie skóry usuwają z nich toksyny, zanieczyszczenia i wolne rodniki.

Drugą część zabiegu stanowi elektroporacja, czyli rodzaj mezoterapii bez igieł. To bezpieczna i bezbolesna metoda pielęgnacji skóry. Za pomocą impulsów elektrycznych w skórze tworzą się mikrokanały, które ułatwiają aplikację składników odżywczych w jej głębsze partie.

Oczyszczanie wodorowe nie tylko odśwież skórę, ale również silnie ją oczyszcza. Jest to zabieg dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie polecany do kompleksowej pielęgnacji skóry zanieczyszczonej, zmęczonej, przesuszonej, odwodnionej i mało jędrnej. Polecamy go również w przypadku ziemistej i zmęczonej cery. Ekspresowo odżywia i nawilża oraz dekoruje zdrowym kolorytem i blaskiem. Przyspiesza gojenie ran, łagodzi stany zapalne i reguluje wydzielanie sebum, dlatego doskonale pielęgnuje cerę trądzikową. Poza tym stanowi świetną alternatywę dla zabiegów odmładzających. Po jego wykonaniu skóra jest intensywnie nawilżona, sprężysta i udekorowana promiennym blaskiem. Ze względu na kompleksową pielęgnację cery, świetnie się sprawdza do zabiegów dla cery suchej, zanieczyszczonej, ziemistej, naczyniowej, pozbawionej jędrności i blasku.

hydropeel h2 urządzenie do oczyszczania wodorowegoPosiadamy innowacyjne urządzenie HydroPeel H2 este:med, które pozwala o każdej porze roku dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta. Oczyszczanie wodorowe to nowatorska i nieinwazyjna metoda kompleksowej pielęgnacji skóry. Wieloetapowo oczyszcza i regeneruje skórę oraz aktywizuje ją do odnowy. W Instytucie Poczucie Piękna we Wrocławiu możesz skorzystać z kompleksowego zabiegu odmładzania i pielęgnacji skóry, który składa się z 5 modułów, czyli:

 1. H2 Peel to zabieg oczyszczania wodorowego. Neutralizuje działanie wolnych rodników, usuwa toksyny, brud, zanieczyszczenia i pozostałości makijażu ze skóry. Pozostawia ją gładką, odświeżoną i miękką.
 2. H2 Jet, czyli hydrabrazja - może być wykorzystywany jako samodzielny zabieg złuszczania naskórka wodą wodorową pod ciśnieniem. Daje on świetne rezultaty w przypadku cery wrażliwej, naczyniowej i delikatnej.
 3. Elektroporacja za pomocą impulsów napięcia elektrycznego ułatwia wnikanie składników aktywnych do głębszych partii skóry. Dzięki temu mamy możliwość wprowadzenia do skóry odżywczych koktajli o właściwościach dotleniających, regenerujących czy naprawczych.
 4. Ultrasound - nieinwazyjna i łagodna metoda pielęgnacji wykorzystująca ultradźwięki. Przyspiesza wprowadzanie substancji czynnych do skóry. W efekcie poprawia jej metabolizm, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii oraz poprawia efektywność wykonywanych zabiegów.
 5. Galvanic - wykorzystuje prąd galwaniczny, by rozszerzyć naczynia limfatyczne, odżywić tkanki i poprawić sprężystość skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego we wrocławskim gabinecie kosmetycznym Poczucie Piękna:

 • głęboko oczyszcza skórę
 • neutralizuje działanie wolnych rodników
 • dotlenia skórę
 • ułatwia aplikację składników aktywnych w głębsze partie skóry
 • złuszcza naskórek
 • aktywizuje wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
 • spłyca zmarszczki
 • poprawia sprężystość i napięcie skóry
 • zmniejsza widoczność przebarwień
 • pozostawia promienną cerę
 • spowalnia procesy starzenia

Zabieg oczyszczania wodorowego już teraz wypiera z salonów kosmetycznych pozostałe metody oczyszczania skóry takie jak oxybrazję, kawitację czy oczyszczanie manualne.

Oczyszczanie wodorowe – nieinwazyjny sposób oczyszczania skóry.

oczyszczanie wodorowe poczucie piękna Wrocław