Nowoczesne techniki odmładzania skory - terapia wodorowa (część 3/3)

nowoczesne techniki oczyszczania skóry terapia wodorowaNowoczesne techniki odmładzania skóry – terapia wodorowa

Ludzie od wieków poszukują sposobów na młodą i piękną cerę. Okazuje się, że jedynie kompleksowa i regularna pielęgnacja jest gwarancją doskonałej kondycji skóry. Można oczywiście spłycać zmarszczki i tuszować pojawiające się oznaki upływu czasu. Ale czy nie lepiej troskliwie zadbać o swoją cerę, by przywrócić jej naturalną równowagę, piękno, i blask a do tego spowolnić oznaki starzenia?


Zabieg wodorowej terapii skóry w Instytucie Poczucie Piękna składa się z 3 etapów pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu:

  1. Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzaniu w głębsze partie skóry maleńkich cząstek aktywnego wodoru. Strumień wody pod ciśnieniem umożliwia wnikanie cząsteczek wodoru do głębokich struktur skóry. Oczyszcza je, neutralizuje wolne rodniki, a w efekcie odmładza i chroni przed stresem oksydacyjnym. Oczyszczanie wodorowe zwane jest także terapią wodorową lub peelingiem wodorowym to innowacyjny i bezinwazyjny zabieg, który bezboleśnie i skutecznie oczyszcza i złuszcza naskórek. Woda wodorowa wykazuje mnóstwo właściwości pielęgnacyjnych - usuwa toksyny ze skóry, poprawia jej kondycję, odmładza i działa przeciwstarzeniowo. Nawodorowana woda pochłania wolne rodniki, dzięki czemu chroni przed wcześniejszym starzeniem skóry oraz starzeniem oksydacyjnym. Ponadto nawilża, detoksykuje i wykazuje właściwości anty-aging.
  1. hydropeel terapia wodorowa urzadzenieHydrabrazja wodą wodorowaną to nowy innowacyjny zabieg, zapewniający dużo lepsze rezultaty niż popularna dotąd oksybrazja. Pozwala uregulować pracę gruczołów łojowych, poprawia koloryt i nawilżenie skóry oraz zmniejsza widoczność przebarwień i zaskórników. Może być wykorzystywany jako samodzielny zabieg złuszczania naskórka wodą wodorową pod ciśnieniem. Zabieg hydrabrazji wodą wodorową działa podobnie jak oksybrazja jednak jest opaty na wodzie wodorowanej zamiast soli fizjologicznej. Podbija efekty oczyszczania i złuszczania. Jest to świetny zabieg odmładzający i przeciwzmarszczkowy.
  1. Elektroporacja - bezpieczny i bezbolesny zabieg, który wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne. Dzięki nim tworzy w skórze mikrokanały, a w efekcie ułatwia wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry. Jest to rodzaj mezoterapii bez igieł. To bezpieczna i bezbolesna metoda pielęgnacji skóry. Za pomocą impulsów elektrycznych w skórze tworzą się mikrokanały, które ułatwiają aplikację składników odżywczych w jej głębsze partie. Ten etap pielęgnacji jest indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry każdego klienta, o ile nie ma przeciwwskazań do jego wykonania.

Kolejnym etapem naszego zabiegu kompleksowej pielęgnacji skóry jest odprężający i poprawiający mikrokrążenie masaż okolic twarzy, dekoltu i szyi. Zakończenie zabiegu stanowi nałożenie maski pielęgnacyjnej.

Siła potrójnej pielęgnacji wodą wodorową gwarantuje głębokie oczyszczenie i silne nawilżenie. Warto podkreślić, że to zupełnie bezpieczny zabieg dla kobiet w ciąży czy osób z problematyczną, delikatną i płytko unaczynioną cerą.

oczyszczanie wodorowe poczucie piękna Wrocław

 

 

Powiązane Artykuły

Nowoczesne oczyszczanie skóry u k...
Nowoczesne oczyszczanie skóry u k... Poznaj nowoczesne metody oczyszczania skóry, które zastępują popularne oczyszczanie manualne. Sprawdź, która z nich sprawdzi się w Twoim przypadku! Zabi...
Jaki krem do twarzy wybrać?
Jaki krem do twarzy wybrać? Czy jesteś pewna, że kosmetyki, które stosujesz, nie szkodzą Twojej skórze? Sprawdź, czym się kierować, aby znaleźć dla siebie kosmetyk idealny! Jaki do...
Atopowe zapalenie skóry - leczeni...
Atopowe zapalenie skóry - leczeni... Nie ma uniwersalnego lekarstwa na AZS. Istnieje jednak kilka sposobów na to, by złagodzić objawy choroby i uniknąć nawrotów. Nie ma uniwersalnego lekars...
Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.