Jaki krem do twarzy wybrać?

Jaki dobrać krem do twarzy dla Twojej skóry?

Wchodzisz do drogerii, a tam kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset kremów… Który jest tym jedynym? Jaki krem do twarzy wybrać? Który idealnie zaspokoi potrzeby Twojej skóry? Możesz przetestować je wszystkie. Być może w końcu metodą prób i błędów znajdziesz ten właściwy... Zastanów się jednak, jak na te testy zareaguje Twoja skora? Jak długie miesiące stosowania niewłaściwie dobranych preparatów odbiją się na jej kondycji? Czy drogeria jest najlepszym miejscem do szukania profesjonalnej pielęgnacji?

jaki krem do twarzy wybrac

Krem do twarzy idealnie dopasowany – jak go znaleźć?

Jeśli czytasz ten artykuł, to pewnie masz za sobą kilka nietrafionych wyborów i zastanawiasz się nad skorzystaniem z profesjonalnej pomocy. Czy jest ktoś, kto lepiej zna się na kosmetykach, niż profesjonalny kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem? Drogeria to sklep z kosmetykami. Gabinet kosmetyczny to miejsce, w którym troszczymy się o skórę. Wsłuchujemy się w jej potrzeby i szukamy najlepszych rozwiązań jej problemów.

W gabinecie Poczucie Piękna możesz skorzystać nie tylko z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale również z konsultacji, które mają na celu precyzyjne zbadanie potrzeb skóry i znalezienie odpowiedzi na podstawowe pytanie: który kosmetyk zagwarantuje mojej skórze najlepsze rezultaty?

W jaki sposób dobieramy kosmetyki w gabinecie?

Dobranie idealnego kosmetyku dla Twojej skóry to proces, który rozpoczynamy przeprowadzeniem dokładnego wywiadu. Na kondycje skóry wpływa wiele czynników, również tych, które wydają się mocno odległe od tematu pielęgnacji. Musimy sprawdzić, czy Twój stan zdrowia, stosowane leki i suplementy mogą sprawić, że Twoja skóra będzie miała specjalne potrzeby pielęgnacyjne. Przyjrzymy się również Twoim dotychczasowym reakcjom na kosmetyki, historii zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym oraz preparatom, które stosowałaś w domu.

Kolejny krok to ocena aktualnego stanu skóry. Podobnie jak w gabinecie lekarskim, również w tym przypadku korzystamy z różnych technik: oglądamy czystą, pozbawioną makijażu skórę, a także stosujemy narzędzia, które pozwalają przyjrzeć się cerze w dużym powiększeniu. Na dużym monitorze, centymetr po centymetrze analizujemy skórę i szukamy źródeł jej problemów estetycznych. Analizujemy kondycję poszczególnych obszarów (tzw. face mapping) – wszystko po to, żeby uzyskać jak najwięcej danych, które będą podstawą do określenia najlepszych metod pielęgnacji.

bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym poczucie piękna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, precyzyjnego sprzętu do cyfrowej analizy skóry (NATI ANALYZER) badamy skórę aż na 8 poziomach:

  • struktura skóry,
  • nawilżenie,
  • natłuszczenie,
  • złuszczenie,
  • wielkość porów,
  • wielkość zmarszczek,
  • zmiany naczyniowe,
  • przebarwienia.

Z tak obszernym zestawem danych przystępujemy do opracowania rozwiązań, które zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej skóry! 

Pora na efekty! Twój idealny krem do twarzy! 

Idealny krem do twarzy. Jaki wybrać? Efekty

Po wykonaniu analiz otrzymujesz od nas konkretną listę kosmetyków, które zapewnią najlepsze efekty pielęgnacyjne. Zalecenia obejmują nie tylko informację o produktach, ale również cenne wskazówki na temat pielęgnacji domowej – sposoby, nawyki, zalecenia żywieniowe itd. Wszystko to otrzymujesz na piśmie, aby móc wracać do listy zaleceń, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba!

We wnioskach z konsultacji znajdziesz również informację na temat swojego typu i podtypu cery, zalecanych zabiegach w gabinecie kosmetycznym, słabych i mocnych stronach Twojej skóry oraz rzeczach, na które powinnaś bezwzględnie uważać, aby nie zaszkodzić cerze i nie pogorszyć jej kondycji.

 

To kompletny przewodnik po pielęgnacji stworzony specjalnie dla Ciebie w oparciu o dokładną analizę Twojej cery! Możesz z niego korzystać, wybierając się na kosmetyczne zakupy, jak również szukając profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym!

Skończ z ryzykownymi testami, które negatywnie wpływają na kondycję Twojej skóry! Po konsultacji kosmetycznej będziesz spokojna jaki krem do twarzy wybrać! Umów się z naszym specjalistą, który znajdzie kosmetyk stworzony z myślą o Tobie!

 

Konsultacja kosmetyczna w salonie urody

Bezpłatna konsultacja

Umów się ON-LINE już teraz!

Umów się on-line

 

 

Powiązane Artykuły

Jesień/zima idealny czas na chemi...
Jesień/zima idealny czas na chemi... Peelingi chemiczne zwane potocznie „kwasami” są jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w okresie jesienno-zimowym. Wynika to z tego, że większość peeli...
Skuteczne zabiegi przeciwzmarszcz...
Skuteczne zabiegi przeciwzmarszcz... Od wieków ludzie poszukują eliksiru młodości, który sprawi, że będą wyglądać młodo mimo upływającego wieku. Wiele kobiet, jak i mężczyzn stresuje sama świa...
Czy oczyszczanie twarzy jest skut...
Czy oczyszczanie twarzy jest skut... Oczyszczanie cery w domu to przede wszystkim oczyszczanie powierzchowne, czyli demakijaż i peeling dopasowany do potrzeb skóry. Do oczyszczania można używa...
Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.