Henna brwi i rzęs – szybki sposób na podkreślenie urody

Oprawa Twoich oczu jest zbyt jasna? Wybierz zabieg farbowania brwi i rzęs, który uwolni Cię od konieczności wykonywania porannego makijażu oczu, pozwoli zaoszczędzić sporo czasu oraz sprawi, że będziesz wyglądać świeżo i atrakcyjnie niezależnie od okoliczności!

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez choćby delikatnego makijażu oczu. Problem w tym, że codzienne malowanie jest dość uciążliwe, szczególnie, jeśli nie sprowadza się wyłącznie do nałożenia odrobiny podkładu, różu i błyszczyka, ale wymaga wykonania pełnego i stosunkowo mocnego makijażu oczu. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg farbowania brwi i rzęs, który możesz wykonać w naszym gabinecie kosmetycznym. Nasz specjalista sprawi, że Twoja oprawa oczu będzie ciemniejsza, ale także dobierze odpowiedni kształt i kolor brwi do rodzaju urody. Pamiętaj, że odcień brwi powinien być dopasowany do koloru cery, włosów oraz Twoich osobistych preferencji.

henna brwi i rzes wroclaw cena

Henna brwi i rzęs - dla kogo?

Jednym z najważniejszych wskazań do zabiegu koloryzacji brwi i rzęs jest zbyt delikatna oprawa oczu. Niektóre klientki mają bardzo jasne naturalne brwi i rzęsy. Inne potrzebują zabiegu farbowania w związku ze zmianą odcienia włosów - kolor brwi nie pasuje do nowego odcienia. W przypadku osób dojrzałych częstą motywacją do wykonania henny na rzęsach lub brwiach jest naturalna utrata barwnika. Z biegiem lat włoski tracą pigment, kolor traci na intensywności, a w niektórych przypadkach włoski zupełnie siwieją.

Hennę brwi bardzo często wykonujemy u osób, które mają problem z naturalnymi włoskami, np. rosnącymi niesymetrycznie. Odpowiednio wykonana henna brwi sprawia, że brwi odzyskują swój naturalny kształt. Stają się symetryczne, a twarz nabiera sympatycznego, łagodnego wyglądu.

Henna rzęs to zabieg, który wykonujemy aby uwydatnić naturalne włoski. U osób z jasnymi rzęsami zabieg daje efekt podobny do mascary. Henna sprawia, że rzęsy wydają się grubsze i dłuższe.

Henna brwi i rzęs – jak wygląda zabieg?

Henna brwi i rzęs - przeciwwskazaniaPrzy pomocy henny możemy uwydatnić, ale również zupełnie zmienić aktualny kolor włosków. Zabieg polega na nałożeniu na włoski naturalnego barwnika, który jest dostępny w kilku odcieniach. Odpowiednio wydłużając lub skracając czas aplikacji możemy regulować intensywność działania barwnika. Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy próbę uczuleniową, która gwarantuje, że zabieg będzie w pełni bezpieczny. Efekty zabiegu utrzymują się kilka tygodni.

Henna brwi - w domu czy w gabinecie kosmetycznym?

Są osoby, które samodzielnie farbują brwi i rzęsy, ale zdecydowanie odradzamy takie rozwiązanie. Nieumiejętnie wykonana henna rzęs może skończyć się bardzo nieprzyjemnym podrażnieniem oczu. Z kolei niewłaściwie wykonany zabieg farbowania brwi to duże ryzyko uzyskania nienaturalnego, dziwnego efektu. Źle dobrane do urody brwi mogą nadawać twarzy smutny lub rozgniewany wyraz. Zbyt intensywny kolor sprawia, że wyglądamy nienaturalnie, groźnie, a nawet teatralnie. Z kolei zbyt jasne włoski sprawiają, że otoczenia odbiera nas jako osoby mało wyraziste. Specjalista precyzyjnie dobierze kolor henny do Twojego typu urody, co daje Ci gwarancję wyrazistego, ale jednocześnie bardzo naturalnego efektu. 

 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO? POLUB NASZĄ STRONĘ FB

 

Powiązane Artykuły

Czy makijaż permanentny jest bezp...
Czy makijaż permanentny jest bezp... Piękne regularne, podkreślone usta, idealnie zaznaczone brwi oraz perfekcyjnie nałożony eyeliner. Makijaż permanentny jest obietnicą doskonałego wyglądu o ...
Czy można wyleczyć trądzik różowa...
Czy można wyleczyć trądzik różowa... Trądzik różowaty to choroba skóry, która wymaga leczenia. Wyeliminowanie objawów takich jak rumień, podrażnienie i niedoskonałości jest bardzo ważne, aby o...
Czym jest cellulit i jak z nim wa...
Czym jest cellulit i jak z nim wa... Cellulit, czyli potocznie skórka pomarańczowa charakteryzuje się wpukleniami i wypukleniami w skórze przez nierównomierne ułożenie komórek tłuszczowych (ad...
Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.