Utrata jędrności

 

utrata jędrności skóry na ciele

Gładka i jędrna skóra wygląda atrakcyjniej niż miękka i „lejąca” się. Chociaż najbardziej widoczna dla otoczenia jest nasza twarz i jej ewentualne zmiany w owalu, skóra na ciele także ulega zmianom. Szczególnie widoczne jest to w okolicy dekoltu, przedramion, pośladków i brzucha.

Utrata jędrności skóry jest naturalnym procesem, który pojawia się wraz ze zmianami hormonalnymi, ubytkiem ilości kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze. Osoby szczupłe szybciej zauważają u siebie spadek napięcia skóry.  Do utraty jędrności przyczynia się także bogata w cukry i uboga w witaminy dieta.  Także wahania wagi, spowodowane częstymi dietami, przyczyniają się do spadku napięcia skóry.  Oprócz tych czynników, sucha skóra również szybciej niż gruba staje się miękka i mało jędrna.

Co możemy zrobić, by poprawić jędrność skóry na ciele? Ważny jest ruch, chociażby długie spacery, pływanie lub gimnastyka, która poprawi krążenie. Druga ważna sprawa to dieta: należy pić wodę, dostarczać organizmowi witamin, minerałów i kwasów omega. Palenie papierosów i nadużywanie alkoholu to używki, z których należy zrezygnować. Korzystanie   z terapii hormonalnej według wskazań lekarza pozwala na dłuższe utrzymanie napięcia skóry, ale jeśli nie ma takich wskazań, można wspomóc się naturalnie, np. fitoestrogenami lub dietą bogatą w soję, soczewicę, ziarna sezamu i awocado. W sprzedaży dostępne są też kremy na dekolt i balsamy do ciała z fitoestrogenami.

Także osobom młodym, szczególnie po dietach odchudzających i po ciąży, dokucza niska jędrność skóry na ciele. Naszym celem jest wzmocnienie skóry i przywrócenie jej właściwego napięcia. 

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

LIPOMAX - zabiegi wyszczuplające na ciało

Zabieg wyszczuplający modelujący oraz antycellulitowy, wykorzystujący jednocześnie trzy najskuteczniejsze technologie - bipolarny RF, endomasaż oraz podczerwony laser biostymulujący.

Zabieg na ciało - Fale radiowe RF

Fale Radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Fotoodmładzanie laserowe VPL SHR

Fotoodmładzanie laserem - cofnij czas i zachodzące w skórze zmiany! Zabieg polecany już od 25 roku życia, gdy spada ilość produkowanego kolagenu.

Mezoterapia bezigłowa z RF lub Endomasażem

Mezoterapia + RF lub Endomasaż

Zmasowany atak na cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, luźną i wiotką skórę brzucha, ud i pośladków.

Endomasaż

Endomasaż

To idealny zabieg dla osób borykających się z problemem dużego głębokiego cellulitu, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami oraz zatrzymywaniem wody w organizmie.

Kontakt

Salon kosmetyczny we Wrocławiu
Al. Armii Krajowej 4b/5, 
50-541 Wrocław Krzyki
dolnośląskie, Polska
604 797 875

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :)

- Anna M. (źródło: miejsca google/opinie)